Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
°C

İZTO Seçimlerinde Oy Kullanacak İsimler de Belli Oldu

14.04.2018
A+
A-
İZTO Seçimlerinde Oy Kullanacak İsimler de Belli Oldu

İzmir Ticaret Odası meclis üyeleri seçimlerinin ardından 14 Nisan’da ( Yarın) yeni başkanı belirleyecek yönetim kurulu seçimlerine gidecek. Son zamanların en çekişmeli oda seçimlerinden birini yaşayan İZTO’da 25 yıllık başkan Ekrem Demirtaş’ın karşısında eski TFF Başkanı Mahmut Özgener bulunuyor. 

 

9 Nisan Pazartesi günü gerçekleşen Meclis üyeleri seçimlerinde Ekrem Demirtaş karşısında istediği sonucu olan Mahmut Özgener, 1992 yılından bu yana İZTO Başkanlığı görevinde bulunan Ekrem Demirtaş’ın koltuğunu sallıyor. Yarın gerçekleşecek Yönetim Kurulu seçimleri öncesi açıklamalarda bulunan iki başkan da seçim konusunda oldukça iddialı demeçler veriyor. Özgener, ‘İZTO Değişim istiyor’ derken, çeyrek asırlık başkan Demirtaş, ‘Her zamanki gibi rahatlıkla kazanacağı bir seçim oalcaktır’ açıklaması yaptı.

Kritik seçim öncesinde yarın oy kullanmaya hak kazanan firmaların listesi belli oldu.

1 YAŞ SEBZE MEYVE GRUBU 2
ORHAN DOĞAN
AHMET KAYMAZ
2 KURUTULMUŞ MEYVE VE ÇEREZLER GRUBU 2
MUHAMMET ALİ ALTINIŞIK
ALİ SORGUN ÖZBALCI
3 TARIMSAL HAMMADDE ARACILARI, PAMUK, TÜTÜN VE BAHARATÇILAR GRUBU 2
ABDURRAHMAN AYDOGAN
İBRAHİM GÜDÜM
4 HUBUBAT, BAKLİYAT, YAĞLI TOHUMLAR VE YEM GRUBU 2
ÖZKAN BAŞPINAR
MEHMET OĞUZ SOYUÇAYLI
5 ÇİÇEK VE EV HAYVANLARI GRUBU 2
ALİ OSMAN ÖĞMEN
SELAHATTİN ALTUN
6 BALIKÇILIK VE AV MALZEMELERİ GRUBU 2
ERDAL SEFERBAY
MEHMET ŞAHİN ÇAKAN
7 SÜT GRUBU 2
MUZAFFER EGİ
LEVENT PEKİMREKLİ
8 CANLI HAYVAN, KANATLI ET VE ET ÜRÜNLERİ GRUBU 2
CÜNEYT GÜLEÇ
AHMET DÖNMEZLER
9 EKMEKÇİLİK GRUBU 2
HÜSEYİN SAĞIR
BİROL YILMAZ
10 PASTA VE ŞEKERLEME GRUBU 2
VEYSEL MURAT
LEVENT ÇETİN
11 GIDA VE TÜKETİM MADDELERİ İMALAT VE TOPTAN TİCARETİ GRUBU 2
HAYDAR GÜMÜŞBOĞA
MUSTAFA ARİF ŞAŞAL
12 GIDA VE TÜKETİM MADDELERİ PERAKENDE SATICILAR GRUBU 3
MURAT GİN
AHMET SELİK
FEVZİ BAŞTAŞ
13  İÇECEK GRUBU 2
EKREM DEMİRTAŞ
BEDRİ ARTUT
14 MANİFATURA VE TUHAFİYE GRUBU 2
LEVENT İŞMAN
ERDAL DOĞAN
15 KONFEKSİYON MALZEMELERİ VE MAKİNALARI GRUBU 2
İRFAN EROL
HASAN KOCA
16 GİYİM EŞYALARI İMALAT VE TOPTAN TİCARETİ GRUBU 3
ABDULLAH SALKIM
EMRE KIZILGÜNEŞLER
İZZET AVCI
17 GİYİM EŞYALARI PERAKENDE TİCARETİ GRUBU 2
SÜLEYMAN SUBAŞI
MEHMET TAHİR ÖZDEMİR
18 DERİ GRUBU VE SEYAHAT AKSESUARLARI GRUBU 2
HALİL GÜNDOĞDU
SELAHATTİN GÜVEN
19 AYAKKABI GRUBU 2
SÜLEYMAN ÖZCAN
FARUK HANOĞLU
20 KOZMETİK GRUBU 2
HİKMET ÇETİN GÜVERCİN
MUSTAFA LEVENT AŞCIOĞLU
21 KİŞİSEL BAKIM, GÜZELLİK SALONLARI KURU TEMİZLEME VE DİĞER HİZMET FAALİYETLERİ GRUBU 2 5
OSMAN ÇAPA
ŞEYHMUS BENTEŞEN
22 MÜCEVHER,SAAT VE HEDİYELİK EŞYA GRUBU 2
EDİP ÇAVUŞOĞLU
CİHAN GÖRGÜN
23 HALI, ZEMİN, DUVAR KAPLAMALARI GRUBU 2
ABDULLAH NACİ ÖLÇEN
HAKAN KOMUT
24 MOBİLYA GRUBU 3
NEVZAT ARTKIY
YAŞAR BAŞ
ALİ GÖKTAŞ
25 EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ GRUBU 2
HAKAN PAMUK
AHMET TUNABOYLU
26 EV ALETLERİ GRUBU 2
METİN AZTEKİN
FERİDUN ÖZKAN
27 ELEKTRİK TEÇHİZATI VE TESİSATI GRUBU 3
BÜLENT DEMİRAL
YAVUZ ALKAN
ŞÜKRÜ ÖZSEYHAN
28 ELEKTRONİK GRUBU 2
FİKRET ÖZKAYA
İRFAN KÖKEN
29 İLETİŞİM GRUBU 2
YUSUF GEDİK
DOĞUMGÜNÜ 10 NİSAN EROL BAYDAR
30 TIBBİ MALZEME GRUBU 2
BORA AKSEKİ
ERTAN YOLCU
31 SAĞLIK  GRUBU 2
VEYSİ KUBBA
SANİYE FIÇI
32 GÖZLÜKÇÜLER GRUBU 2
MERT PALA
MELİSA PALA
33 DİŞ GRUBU 2
ŞENOL ALKAN
HAKAN PEHLİVAN
34 GÜVENLİK, DİĞER  DESTEK FAALİYETLERİ GRUBU 2
SERDAR GÖKHAN ARIKAN
SABRİ TEK
35 EĞİTİM GRUBU 3
NURİ ÇELENK
FETHİ ŞEN
MUSTAFA TEKTAŞ
36 MATBAACILIK GRUBU 2
GÜRCAN GÜMÜŞ
SİNAN YOLCU
37 KAĞIT GRUBU 2
MUSTAFA  TÜZÜN
YAVUZ ATEŞALP
38 KİTAP KIRTASİYE VE BÜRO MAKİNALARI VE OYUNCAKGRUBU 2
ERDAL TÜTÜNCÜOĞLU
ADİL ÖZYİĞİT
39 BİLGİSAYAR DONANIM GRUBU 2
ŞEVKET AKTAY
MEHMET SAHVEN EKMEKÇİOĞLU
40 MEDYA VE FOTOĞRAFÇILIK GRUBU 2
ALİ AYDOĞAN
ABDÜLHAKİM BİNGÖL
41 TURİZM , SEYAHAT ACENTESİ VE OTO KİRALAMA GRUBU 2
ALİ YARAMIŞLI
OSMAN TOLGA GENCER
42 RESTORAN KAFE VE EĞLENCE YERLERİ  GRUBU 4
CÜNEYT ALTINKAPI
ADNAN KOÇ
ERCAN ÇELİKKAYA
ALİ CEM KOCATOROS
43 KONAKLAMA GRUBU 2
OĞUZ ÖZKARDEŞ
CEMAL AHMET YILDIRIM
44 YOLCU TAŞIMA GRUBU 2
COŞKUN ALTUN
İSMAİL CİRİT
45 YÜK TAŞIMA VE ANTREPO GRUBU 3
KOÇ ALİ AL
ALİ HAYDAR ERDEM
REBİİ AKDURAK
METİN AKDURAK GİREBİLİR 7( DİKKAT ) ALİ KARAKUZULU
46 POSTA VE KURYE FAALİYETLERİ GRUBU 2
SERVET BARDAKÇI
İBRAHİM BEGAR LEVENT BARDAKÇI
47 BANKALAR ,MENKUL KIYMETLERVE HOLDİNG ŞİRKETLERİ GRUBU 2
BİLAL DOĞAN
TUNA TURĞUT
48 SİGORTA GRUBU 3
EMİN MELİH ÇIRPAR
TANKUT GÜLÜMSER
OKAN ÖZER
49 EMLAK DANIŞMANLIĞI FAALİYETLERİ GRUBU 2
ADNAN BOZBAY
AHMET EREN
50 LOJİSTİK VE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ GRUBU 2
EYÜP CEMAL ELMASOĞLU
CİHANGİR LUBİC
51 MESLEKİ BİLİMSEL VE TEKNİK FAALİYETLER GRUBU 3
ŞENOL ASLANOĞLU
MEHMET CEYLAN
ÇAĞLAR KALKAN
52 REKLAMCILIK KAMUOYU ARAŞTIRMA VE AÇIKHAVA REKLAMCILIĞI  GRUBU 2
FİİLİZ AVCI
NURAY EYİGELE İŞLEYEN
53 OTOMOTİV VE DİĞER ULAŞIM ARAÇLARI PARÇALARININ İMALATI,TOPTAN VE PERAKANDE SATIŞ GRUBU 2
MUSTAFA İDUĞ
SEZAİ ÇAKMAK
54 LASTİK AKÜMÜLATÖR  VE MOTORSİKLET  GRUBU 2
MUSTAFA KARATAŞ
GÜRKAN ERGÜL
55 MAKİNE GRUBU 3
NİHAT DİRİN
FETHULLAH YETİK
SELAHATTİN KÜLÇE
56 ULAŞIM ARAÇLARI SATIŞI GRUBU 2
MAHMUT ÖZGENER
HÜSNÜ AYDIN
57 MOTORLU TAŞIT SERVİS GRUBU 2
SELAMİ ÖZPOYRAZ
HÜSEYİN ÜNAL
58 AKARYAKIT VE MADENİ YAĞLAR GRUBU 2
SAFFET ERDİL
ONUR YAMAN
59 HIRDAVAT GRUBU 2
HÜSEYİN BİLHAN BALCI
BÜLENT KORGEN
60 METAL EŞYA GRUBU 2
EMRE İLALAN
MUSTAFA CAN
61 ORMAN ÜRÜNLERİ GRUBU 2
CENGİZ KASABOĞLU
NECDET ÇAĞLAYAN
62 SIHHİ TESİSAT VE SERAMİK MALZEMELERİ GRUBU 2
İSMAİL ÖZDEDE
MEHMET YAMAN BASKAK
63 DEMİR, ÇELİK VE ALÜMİNYUM GRUBU 2
HÜSEYİN DÜZYOL
SUPHİ TOROS
64 METAL KAPI VE PENCERE GRUBU 2
MUSTAFA KUL
ÇETİN URAL
65 GERİ KAZANIM GRUBU 2
MEHMET ÖZMÜŞ
MUKADDES ÇELİK
66 İNŞAAT MALZEMELERİ GRUBU 3
ENDER KIZILTOPRAK
OGUZHAN YAŞAR
HİLMİ URUL
67 İNŞAAT YAPIM VE ONARIM GRUBU 5
NECİP NASIR
MAHMUT ÖZGENER
ZİYA DAĞLIER
NİYAZİ GÜLTEKİN
ZEKİ YÜKSEL
İSMAİL KAHRAMAN
68 İNŞAAT ALT YAPI  VE MÜTEAHHİTLERİ  GRUBU 2
ALATTİN HEPÖZDEMİR
BEKİR ARDUÇLU
69 YAPI KOOPERATİFLERİ GRUBU 2
MELİH TUNÇ TANDOĞAN
HALİL KURT
70 MİMARLIK GRUBU 2
HAKAN KILINÇARSLAN
JÜLİDE TUTAN HERGÜL
71 MÜHENDİSLİK GRUBU 3
AKIN KAZANÇOĞLU
LEVENT BENDEŞ
YILMAZ ŞAHİN
72 İKLİMLENDİRME,MEKANİK VE DOĞALGAZ TESİSAT GRUBU 2
İLHAN AÇAN
LÜTFİ KILIÇ
73 MADENCİLİK GRUBU 2
YAŞAR EREN
MAHMUT ERKOÇ
74 KİMYA GRUBU 2
TAYFUN EYİEL
GÜNAY BAYSAL
75 PLASTİK GRUBU 2
METİN AKÇAY
FATİH KEÇECİ
76 DIŞ TİCARET VE E-TİCARET GRUBU 3
JAK ESKİNAZİ
REBİİ AKDURAK
MEHMET ÖZSARUHAN
77 ZÜCCACİYE GRUBU 2
MÜCAHİT ÖDEMİŞ
MEHMET PAMUK
78 TEMİZLİK FAALİYETLERİ GRUBU 2
HİKMET ÇELİK
NAMIK KEMAL AÇILMIŞ
79 YAZILIM GRUBU 2
FERZAN YARKUT
ONUR DOĞAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.