Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kaza numarasını kimse yutmayınca genç kadın ayağa kalktı

AYDIN’IN KUŞADASI İLÇESİNDE BİR ERKEKLE TARTIŞAN GENÇ BİR KADIN KARAYOLUNA ÇIKARAK SEYİR HALİNDEKİ BİR ARACIN ÖNÜNE GEÇİP ÇARPILMIŞ NUMARASI YAPIP KENDİNİ YERE ATTI. YERDE YUVARLANIP ÖLMÜŞ NUMARASI YAPAN KADININ NUMARASINI ÇEVREDEKİLER YUTMAYINCA GENÇ ADETA YENİDEN DİRİLDİ.

AYDIN’IN KUŞADASI İLÇESİNDE BİR

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde, bir erkekle tartışıyor gibi yapan genç kadın, karayoluna çıkarak seyir halindeki bir aracın önüne geçip kendisine çarpmış numarası yaparak yerde yuvarlandı. Hareketsiz şekilde yatan kadının numarasını çevredekiler yutmayınca ayağa kalktı.

Cep telefonuna kaydedilen olay, Ege Mahallesi Aydın Bulvarı üzerinde yaşandı. Objektiflere yansıyan görüntülere göre, ayağında ayakkabı bile olmayan bir kadın bir erkekle yol kenarında tartışıyor. Bir süre sonra kadın dikkatlice karayoluna koşarak akan trafikte bir otomobile yaklaşıp kendisine çarpmış gibi yere atıp, yol kenarına kadar yuvarlandı. Kadın yola fırlayınca frene basarak duran otomobil sürücüsü şaşkın vaziyette kadının hareketlerini izliyor. Objektiflere yansıyan görüntülerde, kaza numarasına kimse inanmayınca genç kadın kısa süre önce tartıştığı görülen adam tarafından yattığı yerden kaldırıldı.