Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Kütahya AK Parti’den bir ilk

AK PARTİ KÜTAHYA İL BAŞKANLIĞI’NIN HAFTALIK OLAĞAN TOPLANTISI, TANITIM VE MEDYADAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BAŞKANI MAHİR ÜNAL’IN BAŞKANLIĞINDA VİDEO KONFERANS SİSTEMİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın Haftalık Olağan Toplantısı, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Başkanı Mahir Ünal’ın başkanlığında video konferans sistemi ile gerçekleştirildi.

Yeni toplantı sisteminin Kütahya’da ilk defa uygulandığını belirten AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, “Görüntülü sistemle yapılan toplantıda, Genel Başkan Yardımcımız Mahur Ünal, yerel seçim hazırlıkları, güncel meseleler ve AK Parti’nin ortaya koyduğu siyaset anlayışıyla alakalı açıklamalarda bulundu. Toplantıda, il yönetim kurulu üyelerimizde kendilerine ait meseleleri değerlendirme imkanı buldu. Bu tüm Türkiye’de uygulanan yeni toplantı sistemi, Kütahyamıza da fayda sağlayacaktır. Görüntülü sistemle yapılan bu toplantı Kütahya’da bir ilk olmuştur” diye konuştu.

Başkan Çetinbaş, Ünal’ın, toplantı sonrası AK Parti Kütahya İl Yönetim Kurulu üyelerine gayretli çalışmaları sebebiyle teşekkür ettiğini sözlerine ekledi. (EFE)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ