Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Manisa’da motosiklet ve ekobislere sıkı denetim

MANİSA’NIN SALİHLİ İLÇESİNDE POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN DENETİMLERDE PLAKASIZ, KASKSIZ, EHLİYETSİZ, MUAYENESİ GEÇMİŞ 50 MOTOSİKLET VE EKOBİS SÜRÜCÜSÜNE TOPLAMDA 500 BİN LİRA CEZAİ İŞLEM UYGULANDI.

MANİSA’NIN SALİHLİ İLÇESİNDE POLİS

Manisa’nın Salihli ilçesinde polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde plakasız, kasksız, ehliyetsiz, muayenesi geçmiş 50 motosiklet ve ekobis sürücüsüne toplamda 500 bin lira cezai işlem uygulandı.

Salihli’de huzur ve güvenliğin sağlanması adına etkin ve kararlı mücadelesini sürdüren Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri, motosiklet ve ekobis sürücülerine yönelik denetim yaptı. Farklı noktalarda yapılan denetimlerde plakasız, kasksız, ehliyetsiz, muayenesi geçmiş motosiklet ve ekobis sürücülerine ceza yağdı. Denetimlerde yaklaşık 250 motosiklet ve ekobis kontrol edilirken, 50 sürücüye 500 bin lira cezai işlem uygulandı. 20 motosiklet de trafikten men edildi.

Salihli’de trafiği düzene sokmak ve kazaları önlemek için yapılan motosiklet ve ekobislere yönelik denetimlerin devam edeceği belirtildi.