Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Merkezefendi Belediyesi personeline İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ TARAFINDAN, PERSONELE YÖNELİK YASAL HAKLARI, İLK YARDIM, İŞ KAZASI VE MESLEK HASTALIKLARI HAKKINDA ‘İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ’ EĞİTİMİ VERİLDİ.

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ TARAFINDAN, PERSONELE

Merkezefendi Belediyesi tarafından, personele yönelik yasal hakları, ilk yardım, iş kazası ve meslek hastalıkları hakkında ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi verildi.

Merkezefendi Belediyesi personeline İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi. İş Güvenliği Uzmanı Orhan Çetin tarafından gerçekleştirilen eğitimde çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş kazalarının nedeni, ilk yardım, meslek hastalıkları gibi önemli konular hakkında bilgiler verildi. Gerçekleştirilen eğitim sonucunda işlenen konular hakkında eğitime katılan personellere sınav yapıldı.

“Amacımız personelimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışması”

Belediye personeline yönelik faydalı eğitimler vermeyi sürdürdüklerini ifade eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak personelimizin, iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinç oluşturmak ve bunu hayatlarının her alanında uygulamalarını sağlamak istiyoruz. Bu programlarda personelimize verilen eğitimler çok faydalı ve önemli. Önceliğimiz her zaman personelimizin sağlığı. Onların, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak bizim sorumluluğumuz. Ancak bu şekilde vatandaşlarımıza daha kaliteli ve daha verimli bir hizmet verebiliriz. Bu amaçla belediye olarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Her alanda hizmet içi eğitimlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.