Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Merkezefendi Belediyesi vezneleri bu hafta sonu hizmet verecek

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DEVAM EDEN 2024 YILI EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ’NİN 1. TAKSİT ÖDEMELERİ NEDENİYLE 25 MAYIS CUMARTESİ VE 26 MAYIS PAZAR GÜNÜ VEZNELERİN HİZMET VERECEĞİNİ DUYURDU.

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DEVAM EDEN

Merkezefendi Belediyesi devam eden 2024 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin 1. taksit ödemeleri nedeniyle 25 Mayıs Cumartesi ve 26 Mayıs Pazar günü veznelerin hizmet vereceğini duyurdu.

Merkezefendi Belediyesi veznelerde yığılma olmaması, vatandaşların cezalı duruma düşmemesi için çalışmalara devam ediyor. 2024 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin 1. Taksit ödemeleri Merkezefendi Belediyesi Ana Hizmet Binası Veznesi, Tapu ve Kadastro 18. Bölge Müdürlüğü Veznesi, Merkezefendi Kültür Merkezi Veznesi, Adalet Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:23 Tahsilat Veznesi ve Merkezefendi Belediyesi web sayfasından gerçekleştiriliyor. Merkezefendi Belediyesi ana hizmet binasındaki vezneler 25 Mayıs Cumartesi ve 26 Mayıs Pazar günü 09.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet verecek. Vatandaşlar vergilerini 31 Mayıs Cuma gününe kadar ödeyebilecek.