Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Merkezefendi Belediyesi’nde personele iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi

Merkezefendi Belediyesi tarafından, personele yönelik ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi verildi. İş sağlığı ve güvenliğinin öneminin anlatıldığı eğitimde çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar gibi önemli konular ele alındı.

Merkezefendi Belediyesi tarafından, personele

Merkezefendi Belediyesi hizmet içi eğitimlerini sürdürüyor. Merkezefendi Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeline ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi verildi.

Merkezefendi Belediyesi Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda, İş Güvenliği Uzmanı Orhan Çetin tarafından gerçekleştirilen eğitimde çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş kazalarının nedeni, ilk yardım, çalışma mevzuatı, meslek hastalıkları ve iş kazalarının hukuki sonuçları gibi önemli konular hakkında bilgiler verildi.

Gerçekleştirilen eğitim sonucunda işlenen konular hakkında eğitime katılan personellere sınav yapıldı.

“AMACIMIZ PERSONELİMİZİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ BİR ORTAMDA ÇALIŞMASI”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak personelimizin, iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinç oluşturmak ve bunu hayatlarının her alanında uygulamalarını sağlamak istiyoruz. Personelimize yönelik faydalı eğitimler vermeye devam ediyoruz. Bu programlarda personelimize verilen eğitimler çok faydalı ve önemli. Önceliğimiz her zaman personelimizin sağlığı. Onların, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak bizim sorumluluğumuz. Ancak bu şekilde vatandaşlarımıza daha kaliteli ve daha verimli bir hizmet verebiliriz. Bu amaçla belediye olarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Her alanda hizmet içi eğitimlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.