Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Merkezefendi’nin sporcusu tarihi Kırkpınar güreşlerinden dereceyle döndü

DENİZLİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ SPORCUSU DESTE KÜÇÜK BOY PEHLİVANI MAHMUT AKSUNGUR, TARİHİ KIRKPINAR GÜREŞLERİ’NDE İKİNCİLİK MADALYASINA SAHİP OLDU.

DENİZLİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GÜREŞ

Denizli Merkezefendi Belediyesi Güreş Eğitim Merkezi sporcusu Deste Küçük Boy Pehlivanı Mahmut Aksungur, Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nde ikincilik madalyasına sahip oldu.

Spora ve sporcuya her zaman destek veren Merkezefendi Belediyesi, çalışmalarına devam ediyor. 2019 yılından bu yana Merkezefendi Belediyesi Güreş Eğitim Merkezi’nde eğitim alan Deste Küçük Boy Pehlivanı Mahmur Aksungur, Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nde Denizli’yi ve Merkezefendi’yi final maçında temsil etti. Final maçına çıkan Aksungur, ikinci olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

“Emeklerimizin karşılığını bir bir almaya devam ediyoruz”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Denizlimizi ve Merkezefendimizi en iyi şekilde temsil ederek derece elde eden sporcumuz Mahmut Aksungur’u tebrik ediyorum. Emeklerimizin karşılığını bir bir almaya devam ediyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak ata sporumuz olan güreşlerimize büyük önem veriyoruz. Dereceye giren ve girmeyen tüm sporcularımızı tebrik ediyor, ata sporumuz güreşi Merkezefendi’mizde yaşatmaya devam ediyoruz” dedi.