Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

MHP’li Şahin: “Teşkilatlarımızla Zeybekci’nin lehine çalışacağız”

MHP İZMİR İL BAŞKANI VEYSEL ŞAHİN, AK PARTİ’NİN İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY NİHAT ZEYBEKCİ’NİN GEÇMİŞTE BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTIĞINI BELİRTEREK, “BİZ, AK PARTİ’NİN ADAYINA PAZARLIKSIZ VE ŞARTSIZ ‘TAMAM’ DEDİK. TÜM TEŞKİLATLARIMIZLA SAYIN ZEYBEKCİ’NİN LEHİNE ÇALIŞACAĞIZ” DEDİ.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday Nihat Zeybekci’nin geçmişte başarılı işlere imza attığını belirterek, “Biz, AK Parti’nin adayına pazarlıksız ve şartsız ‘tamam’ dedik. Tüm teşkilatlarımızla Sayın Zeybekci’nin lehine çalışacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Nihat Zeybekci’yi açıkladı. Zeybekci, aynı zamanda Cumhur İttifakı çerçevesinde MHP’nin de adayı oldu.

“Seçilmesine katkımız olacak”

Zeybekci’nin adaylığıyla ilgili konuşan MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin söylediği gibi, biz AK Parti’nin adayına pazarlıksız ve şartsız ‘tamam’ dedik. ‘Hayırlısı olsun’ diyorum. İzmir’i kazanacağımıza inanıyoruz. Tüm teşkilatlarımızla Sayın Zeybekci lehine İzmir’de çalışmalarımızı sürdürüp, inşallah belediye başkanı olmasında da katkımız olacaktır. Zeybekci, siyasi deneyimi olan ve Denizli’de belediyecilikte başarılı olmuş bir isim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ