Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Milletvekili Karaca Fransa’da hemşehrileri ile buluştu! “Nerede kalmıştık Denizli?”

CHP’nin yurtdışındaki seçim bölgelerinde farklı ülkelerde görevlendirdiği 10 isimden biri olarak Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Fransa’da seçim çalışmasıyla geçiren CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, 3 günlük yoğun yurtdışı programının tamamladı. Gülizar Biçer Karaca geceyarısı aktarmalı uçuşla döndüğü Denizli’den ilk paylaşımını “Nerede Kalmıştık Denizli?” sözleriyle yaptı. Yüksek tempoyla çalışan Gülizar Biçer Karaca hiç ara vermeden, ayağının tozuyla ilçe çalışmaları kapsamında Güney’e gitti.

CHP’nin yurtdışındaki seçim bölgelerinde

Strasbourg Başkonsolosluğu’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama törenlerine katılan 27. Dönem CHP Denizli Milletvekili ve 28. Dönemde de partisinin Denizli’den yeniden aday gösterdiği Avukat Gülizar Biçer Karaca duygularını “Bu özel günü tüm dünya çocuklarına armağan eden Atamıza minnettarız. Yaşasın 23 Nisan” sözleriyle aktardı. TBMM kürsüsünden tarihi bir konuşmaya daha imza atan Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Türkiye’ye bahar geldiği gibi tüm dünyaya bahar gelecek.” sözünü seçmenlerle paylaştı.

AYRIŞTIRMADAN, ÖTEKİLEŞTİRMEDEN HERKESİ KUCAKLAYAN CHP 

Strasburg Birlik ve Konsolosluk ziyaretleri gerçekleştiren Gülizar Biçer Karaca, CHP Strasburg Birliği organizasyonuyla Alevi Kültür Merkezi’nde yurtdışında yaşayan seçmenlerle biraraya geldi. Gülizar Biçer Karaca; dünyada en çok izlenen twitter paylaşımı olarak rekora imza atan CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Aleviler.” notuyla paylaştığı twitter videosuna atıfta bulundu:

DEĞİŞİM SEFERİNE KATILACAK MISIN?

“Görüyor musunuz, duyuyor musunuz? Türkiye’de başlamak üzere olan yeni hayatın sesleri bunlar. Dünyanın hemen kıyısında duyuyoruz. Ya sıkışıp kaldığımız bu eşiği aşarak dünyada hak ettiğimiz yere kavuşacağız, mutlu ve güçlü bir ülkenin onurlu birer yurttaşı olacağız ya da özlemle baktığımız o bizim dışımızdaki dünyayı sadece izlemekle yetineceğiz. Bu değişim seferimize katılacak mısın?”

DENİZLİ HAKETTİĞİNİ MİLLET İTTİFAKI İKTİDARINDA ALACAK 

3 günlük yoğun programının ardından geldiği Denizli’de örgütle sahaya çıkmak için zaman kaybetmeyen Biçer Karaca; Güney İlçe Binasında partililerle biraya geldi, Güney’de esnaflara yönelik kampanyalarını anlattı. “Seçime sayılı günler kala gencinden yaşlısına kadından erkeğe tüm seçmenlerimize Millet İttifakımızın iktidarında yapacaklarımızı anlatıyoruz. Sandığa giderken; memleketi bu hale düşürenleri, saraylarda sefa sürenleri, yoksulluk ve yolsuzluk düzeninden beslenenleri unutma sevgili hemşehrim.” diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca; Denizli’nin hak ettiğini almasının 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığında, Millet ittifakı iktidarında mümkün olacağının sözünü verdi.

ESNAFIN STOPAJ VERGİSİ SIFIRLANACAK! 

“Güney’de ekonomik krizin etkileri esnaflarımızı derinden sarmış. Ekonominin belkemiği olan esnafımız borç batağına sürüklenmiş durumda… Millet İttifakımızın iktidarında, esnaf hak ettiğini alacak. Sana Söz: Bir kararname ile esnafın kira stopaj vergisi sıfırlanacak.”