Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Muğla’da tarım daha verimli hale getirilecek

MUĞLA TARIM VE ORMAN BAKAN YARDIMCISI EBUBEKİR GİZLİGİDER’İ AĞIRLADI.

MUĞLA TARIM VE ORMAN

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, bir takım temaslarda bulunmak için geldiği Muğla’da katıldığı toplantıda tarımsal potansiyelini vurgulayarak, bölgedeki çalışmaların desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider Muğla’da bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşların faaliyetleri değerlendirildiği istişare toplantısına katıldı. Toplantıda; bitkisel üretim, hayvancılık, arıcılık, su ürünleri ve tarımsal kalkınma alanlarındaki çalışmalar masaya yatırılırken Muğla’nın su yönetimine dair sorumluluklar ve projeler hakkında da bilgi sunuldu.

Toplantıda yapılan değerlendirmeler sonucunda, Muğla’nın tarım ve ormancılık faaliyetlerinin daha verimli hale getirilmesi için çeşitli projeler ve işbirliği fırsatları üzerinde duruldu. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, Muğla’nın tarımsal potansiyelini vurgulayarak, bölgedeki çalışmaların desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Muğla’nın tarım ve su yönetimi alanındaki projelerinin daha etkin bir şekilde hayata geçirilmesi için önemli bir adım olarak değerlendirilen toplantıya, Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Turgay Türkyılmaz, Muğla Tarım ve Orman İl Müdürü Barış Saylak, Muğla milletvekilleri ve davetliler katıldı.