Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Muharrem İnce’ye Bağış Kuyruğu Uzuyor

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye bağış yapmak isteyen Güzelbahçeliler banka önünde toplandı. 7’den 70’e yüzlerce kişi 10 ile 13 bin 900 lira arasında değişen miktarlarda bağışta bulundu.

 

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, eşi Nilüfer İnce, CHP İlçe Başkanı Kazım Çam, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, belediye meclis üyeleri ve yüzlerce vatandaş Güzelbahçe İş Bankası önünde öğleden sonra bir araya geldi. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye bağış yapmak isteyen yüzlerce kişi paralarını bankamatikten ve gişelerden yatırdı.

CHP İlçe Başkanı Kazım Çam, “Bizim cumhurbaşkanı adayımızın arkasında devletin imkanları ve holding patronları yok. Bizim adayımızın arkasında halkımızın gücü var. 7’den 70’e Güzelbahçeli yurttaşlarımız cumhurbaşkanı adayımıza sahip çıkıyor. Bugün halkımızın en az 10, en fazla 13 bin 900 lira bağışta bulundu. Hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi. Çam, halkın bu desteğiyle Muharrem İnce’nin mutlaka cumhurbaşkanı olacağına inandığını sözlerine ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ