Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Nadire Günday Manisa’da sunum yaptı

MANİSA FOTOĞRAF DERNEĞİ (MAFOD), ‘USTALARLA SÖYLEŞİLER’ PROGRAMI KAPSAMINDA, KASIM AYI KONUĞU OLARAK FOTOĞRAF SANATÇISI NADİRE GÜNDAY’I AĞIRLADI. MANİSA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜNÜN KATKILARIYLA, MÜDÜRLÜĞÜN KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN SÖYLEŞİYE FOTOĞRAFSEVERLER KATILDI.

Manisa Fotoğraf Derneği (MAFOD), ’Ustalarla söyleşiler’ programı kapsamında, kasım ayı konuğu olarak Fotoğraf Sanatçısı Nadire Günday’ı ağırladı. Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün katkılarıyla, Müdürlüğün konferans salonunda gerçekleştirilen söyleşiye fotoğrafseverler katıldı.

Fotoğraf sanatının usta isimlerini Manisalı fotoğrafseverlerle buluşturmaya devam eden MAFOD ’Ustalarla söyleşiler’ programı kasım ayı konuğu olarak fotoğraf sanatçısı Nadire Günday’ı misafir etti.

Nadire Günday’ın, ’Kargıya örülen hayatlar’, ’Soma’da yas’ ve ’Işığın izinde – ışıkla boyama’ fotoğraf gösterileri büyük ilgi ve beğeniyle izlendi. Program sonunda Nadire Günday’a Manisa Fotoğraf Derneği Başkanı Nazmi Çaykara tarafından plaket takdim edildi. Çaykara, Fotoğraf Sanatçısı Nadire Günday’a, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak’a ve programa katılan konuklara teşekkür etti.

Söyleşiden büyük keyif aldığını belirten Nadire Günday ise, “Manisa Fotoğraf Derneği, Ustalarla söyleşiler etkinliği çerçevesinde bu hafta beni konuk ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Çok güzel bir söyleşi oldu. Herkesin ilgisi güzeldi. Derneğin kısa sürede üyelerine kattığı anlam oldukça sevindirici.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ