Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Nazilli’deki dev sağlık kompleksi vatandaşlara hizmet vermeye başladı

AYDIN VALİSİ YAKUP CANBOLAT, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE NAZİLLİ’DE HİZMET VERMEYE BAŞLAYAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ, SAĞLIKLI HAYAT MERKEZİ, AİLE SAĞLIK MERKEZİ VE 112 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU’NUN DA İÇİNDE YER ALAN SAĞLIK KOMPLEKSİNDE İNCELEMELERİNDE BULUNDU.

AYDIN VALİSİ YAKUP CANBOLAT,

Aydın Valisi Yakup Canbolat, geçtiğimiz günlerde Nazilli’de hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlıklı Hayat Merkezi, Aile Sağlık Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun da içinde yer alan sağlık kompleksinde incelemelerinde bulundu.

Aydın Valisi Yakup Canbolat; Sağlık Bakanlığı’nın yatırım programı kapsamında inşaatı tamamlanan ve 10 Haziran 2024 tarihi itibari ile yeni hizmet binasında vatandaşlara sağlık hizmeti vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlıklı Hayat Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun içinde bulunduğu sağlık kompleksinde incelemelerde bulundu. Sağlık kompleksinin çeşitli birimlerinde inceleme ve değerlendirmelerde bulunan Vali Yakup Canbolat, İl Sağlık Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü ve Merkez Başhekimlerinden yürütülecek olan hizmetlerle ilgili bilgiler alarak, personellerle sohbet edip, yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diledi. Büyük beğeni toplayan dev sağlık kompleksi için vatandaşlar ve personeller de emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Vali Canbolat’a ziyaretleri sırasında; Nazilli Kaymakamımız Sedat Sırrı Arıysoy, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Hizmet Başkan ve Başkan Yardımcıları, Nazilli İlçe Sağlık Müdürü, Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi ile Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi eşlik etti.

Nazilli ilçesine kazandırılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlıklı Hayat Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun içinde bulunduğu sağlık kompleksi ile birlikte sağlık hizmetlerinde verimliliğin artırılması, yeni alınan tıbbi cihaz, cerrahi ekipmanlar ile hizmet sunumunun güçlendirilerek vatandaşlara daha kaliteli ve konforlu şartlarda sağlık hizmeti sunulmasını hedefleniyor.