Elit Life
Egeyön Haber

Nilgün Ök Canlı Yayında Gündemi Değerlendirdi

AK Parti Denizli 4. sıra milletvekili adayı Nilgün Ök dün katıldığı bir televizyon programında gündeme dair soruları yanıtladı.

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Nilgün Ök, dün gerçekleştirdiği Sarayköy ziyaretinin ardından bugün katıldığı televizyon programında gündemi değerlendirdi. Ök”Dün Sarayköy’de vatandaşlarımızla konuştuk. Bize şunu söylediler,’Geçtiğimiz 4 yılda Sarayköy daha önce almadığı hizmeti aldı’dediler.

Ök AK Parti Belediyelerinin Vizyonunu Anlattı

AK Parti belediyelerinin çalışmlarının üst düzey olduğunun altını çizen Ök,”AK Parti belediyelerinin vizyonu bir birleriyle yarışmak. Bu vizyonla Dünya şehirleri ile yarışır durama gelmemiz lazım. Sadece projeler yapmak değil, o projelerle nasıl yaşanırın peşinde olunmalı”dedi.

Ök, Eski Denizli Yeni Denizli Kıyaslaması Yaptı

Nilgün Ök Denizli’nin eski hali ile yeni hali arasında kıyaslama yapacak bir çok kıstas olduğunu belirtti. Ök,”2004 yılında Denizli vizyon şehir olacak deniyordu. Gerçekten Denizli vizyon şehir oldu. Denizli insanı önceden Aydın’daki düzene,bahçelere, yollara hayran hayran bakardı. Ama şimdi baktığımızda Denizli’de artık bir yerden bir yere gidebilmek çok kolay. Artık Denizli yaşanılacak bir şehir”dedi.

Nilgün Ök’ün açıklamalarının tamamını izlemek için;

Kanal 58 ᴴᴰ FREKANS BİLGİLERİMİZFrekans: 12685Sembol Rate: 30000Polarizasyon: Dikey (V)#Anadolu'nun yükselen sesi #Kanal58#Türksat4A / #D_SMART 278.Kanal / #Dijitürk 658.Kanalwww.tv58.com.tr#Ege #İçanadolu #Akdeniz #Marmara #denizli #izmir #aydın #muğla #uşak #afyon #burdur #manisa #Kütahya #Isparta #Antalya #istanbul #ankara #Sivas #yozgat #erzincan #tokat #erzurum #Kars #Ordu

Tv 58 & Kanal 58 paylaştı: 7 Haziran 2018 Perşembe

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ