Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

’Öğrenmenin yaşı olmaz’ dedi 65 yaşında okuma yazmayı öğrendi

MANİSA ŞEHZADELER HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNÜN AÇTIĞI 1. KADEME TEMEL EĞİTİM PROGRAMI VE YETİŞKİNLER 2. KADEME TEMEL EĞİTİM PROGRAMINI BAŞARI İLE TAMAMLAYAN 65 YAŞINDAKİ FATMA AYDIN, OKUMA YAZMAYI ÖĞRENDİ. YAŞLI KADININ YENİ HEDEFİ İSE ÜNİVERSİTE OKUMAK.

MANİSA ŞEHZADELER HALK EĞİTİM

Manisa Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün açtığı 1. Kademe Temel Eğitim Programı ve Yetişkinler 2. Kademe Temel eğitim programını başarı ile tamamlayan 65 yaşındaki Fatma Aydın, okuma yazmayı öğrendi. Yaşlı kadının yeni hedefi ise üniversite okumak.

Şehzadeler Halk Eğitim Merkezinde Yetişkinler 1. Kademe Temel Eğitim Programı ve Yetişkinler 2. Kademe Temel eğitim programını başarı ile tamamlayanlara belgeleri takdim edildi. Kursiyerler arasında yer alan 65 yaşındaki Fatma Aydın ise öğrenmenin yaşı yok diyerek başladığı kursta okuma yazma öğrendi. Azmiyle ilerleyen yaşına rağmen okuma yazma öğrenen Aydın bundan sonraki ilk hedefinin ehliyet almak ardından da üniversite okumak olduğunu açıkladı. Aydın’ı bu mutlu gününde çocukları da yalnız bırakmadı. Okuma yazmanın yanında Bilgisayar İşletmenliği kursunu da tamamlayan Fatma Aydın başta öğretmeni Dudu Kayalı olmak üzere Şehzadeler Halk Eğitim Merkezine teşekkür etti.

Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi Müdürü İlyas Kayaokay Fatma Aydın’a sertifikasını ve diplomasını takdim ederek, “Okuma yazmanın yaşı yok. Bunun en güzel örneklerinden birini Fatma Aydın bizlere gösterdi. Okuma yazma bilmeyen yaşı ne olursa olsun bütün vatandaşlarımıza kapılarımız sonuna kadar açık.” diyerek, azminden dolayı Fatma Aydın’ı tebrik etti.