Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Özel Başak Koleji öğrencileri CSI Education Yarışması’nda Türkiye 4’üncüsü oldu

ÖZEL AYDIN BAŞAK KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ, CSI EDUCATİON YARIŞMASINDA ORTAOKUL KATEGORİSİNDE TÜRKİYE 4’ÜNCÜSÜ OLARAK ÖNEMLİ BİR BAŞARIYA İMZA ATTI.

ÖZEL AYDIN BAŞAK KOLEJİ

Özel Aydın Başak Koleji öğrencileri, CSI Education yarışmasında ortaokul kategorisinde Türkiye 4’üncüsü olarak önemli bir başarıya imza attı.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen yetenekli öğrencilerin katıldığı bu prestijli yarışmada, Özel Aydın Başak Koleji öğrencilerinden oluşan takım gösterdikleri üstün performans ile öne çıkmayı başardı. 63 takımın yer aldığı CSI Education yarışmasında ortaokul kategorisinde Türkiye 4’üncülüğü derecesini elde eden öğrenciler büyük sevinç yaşadı.

Özel Aydın Başak Koleji Müdürü Süleyman Çokay, “Bu başarı, hem öğrencilerimizin hem de onlara rehberlik eden danışman öğretmenlerimizin özverili çalışmalarının bir sonucudur. Yarışma sürecinde sergiledikleri azim, disiplin ve takım ruhu, bu gurur verici sonucun elde edilmesinde kilit rol oynamıştır. Bu tür başarılar, eğitim kurumumuzun kalitesini ve öğrencilerimizin potansiyelini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Takımımızı ve danışman öğretmenlerimizi gönülden tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” diye konuştu.