Egeyön Haber

Pamukkale Belediyesi’nde Devir Teslim

Pamukkale Belediyesi’nin 2018 yılı Ocak ayı ilk toplantısı bugün Denizli Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Pamukkale Belediyesi’nin 2018 yılı Ocak ayı ilk toplantısı bugün Denizli Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantı öncesi geçtiğimiz günlerde istifa ederek görevinden ayrılan Aynur Akdemir’in yerine Yüksek Seçim Kurulu tarafından belirlenen yeni meclis üyesi Aysun Tonel Karaaslan görevine başladı.

Daha önce çeşitli kamu kurumlarında görev alan ve son olarak Pamukkale Belediyesinde çalışan Karaaslan aynı zamanda Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığını yürütüyor. Karaaslan yaptığı konuşmada “Bugüne kadar kamu personeli olarak hizmet ettiğim Pamukkalemize bundan sonra meclis üyesi olarak hizmet etmek benim için bir gurur vesilesi. Belediye Meclis Üyeliği benim için bir hayaldi.” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise “Bize verdiği hizmetlerden Aynur Akdemir Hanımefendiye teşekkür ederim. Yeni hayatında başarılar diliyorum. Aramıza katılan Aysun Tonel Karaaslan’a da görevinde başarılar diliyorum.” dedi.BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ