Egeyön Haber

Sağlıklı Yaşam ve Konforu Buluşturan Proje “Yamaç Sağlık Rezidans”

Bugüne kadar sağlık alanında pek çok uygulamanın Türkiye’deki öncülerinden olan Yanık Sağlık Grubu, yenilikçi projesi Yamaç Sağlık Rezidans ile konut projelerine de yepyeni bir soluk getiriyor.

Sağlık alanındaki tecrübesini inşaat ile harmanlayarak ortaya Türkiye’de benzeri olmayan bir konsept ortaya çıkartan Yanık Sağlık Grubu, yeni projesi Yamaç Sağlık Rezidans ile konut, hastane ve bakım evini bir araya getiriyor. Swissotel Büyük Efes’te gerçekleştirilen proje tanıtım toplantısında konuşan Yanık Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yanık, Yamaç Sağlık Rezidans ile Türkiye’de eşi görülmemiş bir projeyi İzmir’e kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirterek “Bu projemiz hem yatırımcısına kazandıracak, hem konut sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek, hem de İzmir’de sağlık alanında fark yaratarak topluma yarar sağlayacak bir vizyonla ortaya çıktı. Tüm paydaşlarına değer katacak böyle bir projenin altında imzamız olduğu için çok mutluyuz” dedi.

10 yıl kira garantili konutlar

Yamaç Sağlık Rezidans bünyesinde inşa edilen konutların, yatırımcılara 10 yıl kira garantisi ile sunulduğunu vurgulayan İbrahim Yanık, “Bu kapsamda yatırımcılarımızın kiracısı Yanık Sağlık Grubu olacak. Böylece Yamaç Sağlık Rezidans’a yatırım yapan kişiler, mülk sahiplerinin karşı karşıya olduğu tüm risklerden soyutlanarak garantili yatırımın avantajlarından yararlanacak. Projemiz yalnızca yatırımcılara değil, kiracılara da pek çok avantaj sunuyor. Yamaç Sağlık Rezidans, sadece bir konut projesi değil, aynı zamanda eşi benzeri görülmemiş bir sağlık kompleksi. Bu kapsamda tüm konut sakinleri de kesintisiz olarak sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek” diye konuştu.

Yamaç Sağlık Rezidans hakkında

Konut, bakım evi ve hastane olmak üzere 3 farklı konsepti tek bir yerde toplayan Yamaç Sağlık Rezidans, İzmir’in en büyük sağlık kompleksi olmaya aday. Projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri 10 yıl kira garantisi ile yatırımcılara sunulurken, tüm konut sakinlerine 7/24 kesintisiz sağlık hizmeti de sağlanacak. Konutlar ayrıca kapalı havuz, fizik tedavi merkezi ve pek çok hobi alanı ile sakinlerine hem sağlıklı hem de eğlenceli bir yaşam vadediyor. Proje içerisinde yer alan sağlıklı yaşam evleri ve palyatif bakım biriminde ise, özellikle Türkiye’de büyük eksikliği seçilen palyatif bakımdan Alzheimer hastalarının bakımına kadar geniş bir yelpazede, standartların üzerinde bir hizmet sunulacak. Palyatif bakım ekibi, onkologlar, hastalara 7/24 refakat edecek hemşireler, psikiyatristler, psikologlar ve sosyal hizmet uzmanları, hastaların her türlü ihtiyacına anında yanıt verecek. Proje kapsamında inşa edilecek ve tüm kente hizmet edecek hastane ise, 200 yatak kapasiteli, tam teşekküllü bir bölge hastanesi olarak inşa edilecek. İzmir’in Kuzey yakasına Onkoloji, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi branşlarını da barındıran bir tesis olarak kazandırılacak olan hastane, 65 uzman doktor ve yüzlerce sağlık personeli ile İzmirliler’in ilk tercihi olmayı hedefliyor.

 

hdr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ