Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sarıgöl’de TÜBİTAK Bilim Söyleşisi ilgi gördü

MANİSA’NIN SARIGÖL İLÇESİNDEKİ EMCELLİ İLKÖĞRETİM KURUMLARINDA TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ÖĞRENCİLERİN DİKKATLE DİNLEDİĞİ SÖYLEŞİDE KONUŞMACI BERKCAN BOZ GELEN SORULARI DA CEVAPLANDIRDI.

MANİSA'NIN SARIGÖL İLÇESİNDEKİ EMCELLİ

Manisa’nın Sarıgöl ilçesindeki Emcelli İlköğretim Kurumlarında TÜBİTAK Bilim Söyleşisi gerçekleştirildi. Öğrencilerin dikkatle dinlediği söyleşide konuşmacı Berkcan Boz gelen soruları da cevaplandırdı.

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinin Emcelli İlköğretim Kurumlarında öğrencilere TÜBİTAK Bilim Söyleşisi yapıldı.

Sarıgöl Emcelli İlköğretim Kurumları Müdürlüğünün müracaatı ile gerçekleşen söyleşiye konuşmacı olarak Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Berkcan Boz katıldı. Söyleşide Öğretim Görevlisi Boz öğrencilerden gelen soruları da cevaplandırdı.

Sarıgöl Emcelli İlköğretim Kurumları Müdürü Gökhan Yıldırım, “Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Berkcan Boz tarafından okulumuzda söyleşi yapıldı. Video sunum eşliğinde yapılan söyleşi oldukça güzel bir ortamda gerçekleşti. Öğrencilerimiz merak ettikleri soruların cevaplarını almış oldu. Hocamıza okulumuzu ziyareti ve engin bilgileriyle öğrencilerimizi aydınlattığı için sonsuz teşekkür ediyoruz.” dedi.

Söyleşi sonunda Öğretim Görevlisi Berkcan Boz’a Emcelli’nin ünlü biberlerinden ve taze bağ yaprağı hediye edildi.