Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şehzadeler Belediyesi Fatih Kreşi’nde çocuk şenliği coşkusu

ŞEHZADELER BELEDİYESİ FATİH KREŞİ’NDE EĞİTİM GÖREN MİNİKLER, DÜZENLENEN ÇOCUK ŞENLİĞİNDE DOYASIYA EĞLENDİ. RENKLİ ETKİNLİKLERLE DOLU BU ÖZEL GÜNDE ÇOCUKLAR, NEŞELİ ANLAR YAŞADI VE UNUTULMAZ ANILAR BİRİKTİRDİ.

ŞEHZADELER BELEDİYESİ FATİH KREŞİ'NDE

Şehzadeler Belediyesi Fatih Kreşi’nde eğitim gören minikler, düzenlenen çocuk şenliğinde doyasıya eğlendi. Renkli etkinliklere sahne olan şenlikte, çocuklar neşeli anlar yaşadı.

Şenliğe katılan minikler, canlı müzik eşliğinde dans ederek enerjilerini atarken, müzik ritimleriyle coşan çocuklar, dans pistinde arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirdi. Şenliğin bir diğer keyifli etkinliği ise palyaço gösterileri oldu. Renkli kostümleri ve komik hareketleriyle çocukları güldüren palyaçolar, miniklerin ilgi odağı oldu.

Yüz boyama etkinliği de şenliğin en çok ilgi gören aktivitelerinden biri oldu. Çocuklar, yüzlerine yapılan birbirinden güzel ve renkli desenlerle kendilerini adeta birer masal kahramanı gibi hissetti. Çeşitli hayvan figürleri ve çiçek motifleri, çocukların yüzlerinde parladı.

Şehzadeler Belediyesi yetkilileri, kreş çocuklarının sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti. Veliler ise çocuklarının mutlu ve eğlenceli bir gün geçirmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.