Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şehzadeler Belediyesi uzak doğu sporları kursu başlıyor

ŞEHZADELER BELEDİYESİ, YAZ DÖNEMİNDE ÇOCUKLARI SPORA TEŞVİK ETMEK VE SAĞLIKLI BİR YAŞAM SÜRMELERİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA YAZ SPOR OKULLARI’NI BAŞLATIYOR. 9-16 YAŞ ARASI ÇOCUKLARA YÖNELİK OLARAK DÜZENLENECEK OLAN KURSLAR, UZAK DOĞU SPORLARI BRANŞLARI OLAN JUDO, WUSHU, KİCK BOKS, MUAY THAİ, TEKVANDO VE KARATE BRANŞLARINI KAPSAYACAK.

ŞEHZADELER BELEDİYESİ, YAZ DÖNEMİNDE

Şehzadeler Belediyesi, yaz döneminde çocukları spora teşvik etmek ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak amacıyla Yaz Spor Okulları’nı başlatıyor. 9-16 yaş arası çocuklara yönelik olarak düzenlenecek olan kurslar, Uzak doğu sporları branşları olan Judo, Wushu, Kick Boks, Muay Thai, Tekvando ve Karate branşlarını kapsayacak.

Kayıtlar, tarihi Kurşunlu Han’da yapılacak ve son başvuru tarihi 21 Haziran olarak belirlendi. Kurslarla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler 0236 250 03 02 numaralı telefonu arayabilirler. Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Yaz Spor Okulları hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Şehzadeler Belediyesi olarak çocuklarımızın yaz tatilini verimli ve sağlıklı bir şekilde geçirmelerini önemsiyoruz. Spor, çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişiminde büyük bir rol oynamaktadır. Bu yıl da çeşitli spor dallarında uzman eğitmenler eşliğinde vereceğimiz kurslarla, çocuklarımızın hem eğlenmelerini hem de sporla iç içe bir yaz geçirmelerini hedefliyoruz. Tüm çocuklarımızı ve ailelerini bu güzel etkinliklerimize davet ediyoruz.”