Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sektörün öncüsü Cemar, MÜSİAD yönetimini ağırladı

KULA’DAN DÜNYANIN DÖRT BİR YANINA İHRACAT YAPARAK ÜLKE EKONOMİSİNE BÜYÜK KATKILAR SAĞLAYAN CEMAR MERMER VE TRAVERTEN’İN GENEL MÜDÜRÜ YUSUF YALÇIN, MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (MÜSİAD) İZMİR ŞUBE BAŞKANI GÖKHAN TEMUR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ FABRİKADA AĞIRLADI.

KULA’DAN DÜNYANIN DÖRT BİR

Kula’dan dünyanın dört bir yanına ihracat yaparak ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan Cemar Mermer ve Traverten’in Genel Müdürü Yusuf Yalçın, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şube Başkanı Gökhan Temur ve yönetim kurulu üyelerini fabrikada ağırladı.

Ülke ekonomisine sağladığı katkılar ve gelişen teknolojiyle sektöre yaptıkları öncülükler ile uluslar arası pazarda önemli bir söz sahibi olan Cemar Mermer ve Traverten’in Genel Müdürü Yusuf Yalçın, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şube Başkanı Gökhan Temur ve yönetim kurulu üyelerini fabrikada ağırladı. Sektör ve firmanın yürüttüğü faaliyetler ile ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını dile getirerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cemar Mermer ve Traverten Genel Müdür Yalçın; “Bugün İzmir MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Temur bey başta olmak üzere, MÜSİAD İzmir Yönetim Kurulu üyeleri firmamızı ziyaret ederek sektör ve faaliyetlerimiz hakkında karşılıklı olarak bilgi alış verişinde bulunduk. Günün sonunda ise, başkanımız Gökhan Bey’in günün hatırası olarak hediye takdiminde bulunması bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Bu vesileyle ziyaretlerinden dolayı değerli MÜSİAD İzmir yönetimine teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız” ifadelerini kullandı.