Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Selçuk ile Büyükşehir el ele verdi sokaklar pırıl pırıl oldu

SELÇUK BELEDİYESİ, İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEĞİYLE KENTTE DETAYLI BİR TEMİZLİK ÇALIŞMASI BAŞLATTI. TEMİZLİĞE İLK OLARAK CUMHURİYET MAHALLESİ’NDEN BAŞLAYAN TEMİZLİK EMEKÇİLERİ KENTİN FARKLI NOKTALARINDA DA EŞ ZAMANLI OLARAK TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI.

SELÇUK BELEDİYESİ, İZMİR BÜYÜKŞEHİR

Selçuk Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi desteğiyle kentte detaylı bir temizlik çalışması başlattı. Temizliğe ilk olarak Cumhuriyet Mahallesi’nden başlayan temizlik emekçileri kentin farklı noktalarında da eş zamanlı olarak temizlik çalışmalarını tamamladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı Kent Temizliği Şube Müdürlüğü tarafından görevlendirilen 25 kişilik temizlik ekibi, Selçuk Belediyesi temizlik emekçileri ile birlik ve dayanışmayla Selçuk sokaklarını pırıl pırıl yaptı. Büyük bir özveriyle çalışan temizlik emekçileri öncelikli olarak çocukların oyun alanları olan parklardaki çöpleri topladı. Çöplerin tamamı toplandıktan sonra yol süpürme araçları ile kapsamlı bir temizliğe başlandı. Süpürme işleminden sonra Selçuk’un Cadde ve sokakları basınçlı suyla yıkandı.

Halkın sağlık ve hijyeninin her şeyden önde geldiğini her fırsatta dile getiren Filiz Başkan, “Sayın Cemil Tugay’ın İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçildiği ilk günden beri el ele tutuşup hizmetleri yerine getirmek için gayret ediyoruz. Bunların en güzel örneklerinden biri de temizlik çalışmalarındaki birliktelik oldu. O yüzden İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne katkıları için teşekkür ediyorum” dedi.

Selçuk Belediyesi’nin kent genelinde yaptığı temizlik çalışmaları vatandaşların beğenisini topluyor. Büyük bir titizlikle yürütülen temizlik çalışmaları Selçuk halkına daha ferah ve hijyenik bir kentte yaşama imkanı sunmaya devam edecek.