Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sema Silkin Ün vatandaşlara seslendi: “Korkmayın, onlar giderse her şey güzel olur”

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün, “Demokrasi olmayan yerde güven de olmuyor, yatırımcı da gelmiyor” diyerek 14 Mayıs sonrası ülkede yeniden güven ortamının tesis edileceğini söyledi. Seçmene seslenen Ün, “Onlar giderse her şey güzel olur” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli

Seçim tarihinin yaklaşması ile beraber siyasi partileri ve milletvekili adayları çalışmalarını hızlandırdı. CHP Denizli Milletvekili Adayı Selma Silkin Ün de ilçe ve merkezde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Temaslarında ağırlık olarak ülke ekonomisinin içinde bulunduğu girdaba dikkat çekerek hayata geçirilecek projelere ağırlık veren Ün, yatırımcının olmadığı yerde de istihdam oluşmayacağına değiniyor. İktidar partisinde geleceğe dair bir umut kalmadığını anlatan Ün, “Çiftçinin, sanayiinin hâli perişan, ülkeye yatırım gelmiyor” dedi. “Hal böyle olunca ülkeye korku salıyorlar” diyerek konuşmasını sürdüren Ün, “Ülkemize İnsanlara ‘biz gidersek şu olur bu olur’ diyorlar. Onlar giderse hiçbir şey olmaz, onlar giderse her şey güzel olur. Demokrasi olmayan yerde güven olmuyor. Güven olmayan yerde ne yerli ne yabancı yatırımcı gelmiyor. Yatırımcının olmadığı yerde de istihdam oluşmuyor” dedi.

Ün sözlerini, “İnsanlarımızdan isteğimiz, Denizli’nin geleceği, insanlarımızın yüzünün gülmesi için bizleri desteklemeleridir. Millet ittifakına verilen her oy, yeni Türkiye’nin inşasına güç katacaktır. Atık korkmaya, çekinmeye gerek yok. 15 Mayıs’ta ülkemiz yeni bir güne uyanacak. Bizlere inanın, güvenin ” dedi.