Elit Life
Egeyön Haber

Sosyal Medya Denizli’yi ve Bakan Zeybekci’yi Konuştu

#TürkiyeEkonomisiEminEllerde  etiketiyle yapılan paylaşımlar birkaç saat içinde Türkiye gündeminde en çok konuşulanlar arasında ilk sırada yer aldı.

Denizli İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve Denizli İl Başkanı Necip Filiz’in ilk paylaşımıyla başlayan hastag çalışması kısa bir sürede Türkiye Gündeminde ilk basamaklara tırmanarak ardından birinciliğe oturdu ve  uzun süre birinciliği kimseye kaptırmadı.

İlk paylaşımın üzerinden saatler geçmesine rağmen binlerce medya kullanıcısı tarafından konuşulmaya devam eden #TürkiyeEkonomisiEminEllerde hastag’i ile Denizli hemşehrileri Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye hem sahip çıktı, hem de ekonomi alanındaki başarılarından dolayı teşekkür etti.

”İstikrar devam edecek”

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “ Türkiye ekonomisini baltalamak için içeride ve dışarıda pek çok kirli algı operasyonlarına rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor. Denizlimizin Gururu Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci sayesinde ‘ Türkiye Ekonomisi Emin Ellerde ’,  istikrar devam edecek ”  diyerek;  başta tüm Denizlili hemşehrileri olmak üzere  hastag’e Türkiye’nin farklı illerinden destek veren tüm sosyal medya kullanıcılarına teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ