Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sosyal tesislerdeki indirimler yüzleri güldürüyor

AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI BURCU KÖKSAL’IN TEKLİFİ VE BELEDİYE MECLİSİNİN OY BİRLİĞİ İLE ALDIĞI KARAR SONRASI BELEDİYEYE AİT SOSYAL TESİSLERDEKİ İÇECEKLERDE UYGULAMAYA GİREN İNDİRİMLİ TARİFELER, VATANDAŞLAR TARAFINDAN TAKDİRLE KARŞILANIYOR.

AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI BURCU

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ın teklifi ve belediye meclisinin oy birliği ile aldığı karar sonrası belediyeye ait sosyal tesislerdeki içeceklerde uygulamaya giren indirimli tarifeler, vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Karayolları Parkı, Engelsiz Kafe, Veysel Eroğlu Parkı ve Zafer 03’deki içeceklerde yüzde 35 ila yüzde 45 arasında yapılan indirim yüzleri güldürdü.

Belediye meclisi kararıyla 8 TL olan çay 5 TL’ye, 28 TL olan kahve 15 TL’ye, yine 25 TL olan neskafe ise 15 TL’ye düşürülmüş, tesislerdeki hizmetleri daha erişilebilir hale getirmek adına self-servis sisteme geçilmişti. Aynı toplantıda belediyenin işlettiği tesislerdeki fiyatlarla ilgili sorunlara dikkat çeken Başkan Köksal, “Sosyal tesislerimize ait bir maliyet hesabı yaptıklarını ve hesaba göre de indirimli fiyatları kamuoyu ile paylaşarak daha çok vatandaşımızın tesislerden faydalanmalarını amaçlıyoruz” ifadelerine yer verdi.