Egeyön Haber

Tarlada ölü bulunan 4 gençten Serkan Zangal’ın sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

Manisa’da tarlada yan yana bulunan 4 gencin ölümüyle ilgili Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı ‘kovuşturmaya yer yoktur’ kararı verdi. Savcılık tarafından yürütülen soruşturmada Serkan Zangal’ın olay gecesi saat 04.49’da sevgilisi Buse Çınarcık’a siyah kalp koyup ‘Seni seviyorum’ mesajı gönderdiği ortaya çıktı.

Manisa’da 4 gencin tarlada yan yana ölü bulunmasıyla ilgili Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı ‘kovuşturmaya yer yoktur’ kararı verdi. Serkan Zangal’ın cep telefonunun açılış şifresinin tespit edildiği ve incelendiği, ancak Ümit Zangal, Muharrem Zengin ve Neşet Dalgın’ın cep telefonlarının açılamadığı ifade edildi. Serkan Zangal’ın olay gecesi 03.53’te Volkan isimli kişiye gönderdiği mesajda ‘Bu kadar katılır mı sigaraya?’ diye yazdığı belirtildi.

Otopsi raporlarında detaylar belli oldu

Olayda ilk hayatını kaybeden Ümit Zangal’ın kanında ve idrarında farklı etken maddeler içeren uyutucu, uyuşturucu, uyarıcı maddeler tespit edildiği, bu maddelerin kandaki düzeylerinin tek başlarına öldürücü dozda olmadığının, birbirleriyle etkileşimlerine bağlı olarak solunum baskılanması, kalpte ritm bozukluğu, akciğer ödemi gibi bazı olumsuz yan etkiler nedeniyle ölümün tıbben mümkün olduğu otopsi raporunda belirtildi. Muharrem Zengin, Serkan Zangal ile Neşet Dalgın’ın bitişik atış sonucu hayatını kaybettiği vurgulandı.

Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı

Muharrem Zengin’in kız arkadaşı Nevin Selçuk ile olay gecesi saat 22.00 sıralarında görüştüğü, asker uğurlaması için Alaşehir’den arkadaşlarının geldiğini ve birlikte alkol aldıklarını söylediği ifade edildi. Volkan Cihan ifadesinde Muharrem Zengin’i 23.00 ile 01.00 arası aradığı, araç içinden müzik sesi geldiğini söyledi. Ahmet Uysal ise ifadesinde olay gecesi 03.50 sıralarında olay yerine doğru beyaz renkli bir aracın evinin önünden geçip gittiğini söylerken, Ahmet Zengin ise 04.10 sıralarında aracı olay yerine doğru giderken köy içinde gördüğünü anlattı. Serkan Zangal 04.49 sıralarında kız arkadaşı Buse Çınarcık’a genelde olduğu gibi siyah kalp koyup ‘Seni seviyorum’ mesajı gönderdiği belirtildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ