Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Tire’de Şenoyar Birlikteliği

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) seçmenleri Tire Belediye Başkanı adayı olarak Hakan Şenoyar’ı görmek istiyor. CHP Tire Belediye Başkan aday adayı Hakan Şenoyar’a destek çığ gibi büyüyor. Şenoyar’ın destekçileri CHP’de Hakan ŞENOYAR Beldiye Başkan Adayı Zamanı platformu adı altında birleşerek Tire Belediye Başkan Adayı olması hususunda bir basın açıklaması yaptılar. Basın açıklamasını Demokrat Parti Kurucu ilçe Başkanı Efendi Sevinç’in yapması Şenoyar’ın sandıkta ittifakı sağladığı yönünde yorumlandı.

CHP’nin Tire Belediye Başkan aday adayı Hakan Şenoyar aday belirleme sürecinde büyük bir desteğe sahip oldu. Şenoyar destekçileri CHP’de Hakan ŞENOYAR Beldiye Başkan Adayı Zamanı platformu adı altında birleşerek desteklerini yaptıkları basın açıklaması ile gösterdiler.  Platform üyeleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sunacağı  binlerce ıslak imzalı dilekçeleri gösterdiler.

İşte CHP’de Hakan ŞENOYAR Beldiye Başkan Adayı Zamanı Platformu’nun Demokrat Parti Kurucu ilçe Başkanı Efendi Sevinç tarafından okunan basın açıklaması;

Değerli yol arkadaşlarım,sevgili dostlarım, Değerli basın mensupları,öncelikle bu basın açıklaması CHP’de Hakan ŞENOYAR Beldiye Başkan Adayı Zamanı platformunun bir açıklamasıdır. Hakan ŞENOYAR’ın çıktığı bu yolda kendisini bir an bile yalnız bırakmayan Hakan ŞENOYAR destekçilerinin bu açıklaması İlçemize yeni bir soluk getirecektir.

Burada bulunan herkesin ortak paydası,Hakan ŞENOYAR’ı belediye başkanı olarak görmek istemesidir.Adayımız öncelikle burada bulunan yada bulunmayan,imzaladıkları dilekçeler ile Hakan ŞENOYAR’a destek veren herkese çok teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz.

Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz, Atamızın bize mirası, özgürlük ve demokrasinin savunucusu ve aynı zamanda uygulayıcısı, Cumhuriyet Halk Partisinin, yerelde iktidarı yakalamak için, mart 20019 seçimlerine startı vermesiyle birlikte ilçemizde de kendine güvenen,bu işi başarabileceğine inanan 4 (Dört) arkadaşımız demokratik bir yarışın içine girmişlerdir. İlk önce Partimize yakışır bir şekilde demokratik bir mücadele verdikleri için bu aday adaylarımızın hepsini kutluyor ve başarılar diliyorum.

Sözlerime aday olması yönünde yüzlerce insanın ve bizlerin ısrarlı ricalarımızı kırmayan, Partiye sahip çıkma noktasında 2004,2009 Seçimlerinde yaşadıklarımız gözler önündeyken aynı hatalara düşmeyeceğine inandığımız, doğru kadrolarla Kutuplaştıran değil kucaklaştıran bir yönetim sergileyeceğine inandığımız Hakan ŞENOYAR’a öncelikle teşekkür etmek istiyorum.Kendisi 1992 den beri CHP için emek vermiş partinin Tire deki vitrini ve vizyonunda olumlu çok büyük değişikliklere imza atmış, yeni pek çok yüz kazandırmış ve kazandırmaya devam eden, sadece kendi parti tabanında değil, diğer parti tabanlarınca da çok sevilen bir kişilik. Üstelik köy köy, sokak sokak kenti en ücra köşesine kadar tanıyan biri olması en iyi tercih olma yolunda da bir nedendir.Nerede ne sorun var çözümü nedir bilen, çözüm odaklı kentin hem ekonomik hem kültürel gelişimine katkı sağlayabilecek projelere sahip birisi.Tirenin bütün potansiyellerini ortaya çıkaracak Tireyi tarih, kültür, tarım, spor,turizm alanlarında marka kent yapacak.insanların duyduğunda çok heyecanlandığı, adaylık kesinleştiğinde ve açıklandığında çok sevineceğini şu an bile görür gibiyiz.Gençlere yönelik, şehri kalkındıracak, çocuklara, yaşlılara, emeklilere, çalışan kesime,kentsel dönüşüme, tarıma, esnafa, sanayiye yönelik o kadar güzel, yapılabilir ve sürdürülebilir projeler var ki!! Sosyal belediyecilikte parmakla gösterilen bir dünya kenti olacağız buna emin olabilirsiniz.Herşeyden önemlisi seçim kazanabilecek ve halkın içinden çıkmayacak bir aday olması da artı bir değer olacaktır.

Her ortamda bildiği inandığı doğruları söylemekten çekinmeyen. Çoğu zamanda bu özelliğinden ötürü bazen haksızca eleştirilen ama partisi ve halkı için çalışmaktan asla yılmayan doğrudan, halkın çıkarlarından, cumhuriyet halk partisinin çıkarlarından taviz vermeyen bir kişilik.Hatta partinin kapılarını yeni, pırıl pırıl,amatör ruh ile çıkar gözetmeksizin mücadele veren insanlara açmıştır.Hatta bu yüzden partiliyim diyen ama kendi isimleri ön planda olmadığında partiyi acımasızca eleştirebilen kişilerden daha çok ve özveri ile çalışan insanlara açtığı için çok eleştirilmiş ama kazanan CHP olmuştur. Öyle ki Cumhurbaşkanlığı seçiminin hemen arkasından, Türkiye genelinde Partiye üye kazanma konusunda durgunluk yaşanırken Tire de partiye 100 ün üzerinde genç ve kadın üye kazandırmıştır. Eğitimli, Atatürkçü fakat bugüne kadar alışılagelmiş yapılar yüzünden aktif siyasetten uzak kalan bu kişileri parti için, ülke için , gelecek için bir şeyler yapabileceklerine inandırmış motive etmiş bu konuda farklılık yaratmıştır.Kendisinin liyakat’a bağlı bir CHP li oluşu da ayrı bir değer taşımaktadır.Uzun yıllar CHP de vermiş olduğu mücadeleyi de görmemek elde değildir.

Yenileşmenin fitili Tire den ateşlenmiştir.Dileğimiz Hakan ŞENOYAR’ın adaylığı ve ona inanmış olan sizler, bizler, bu kadro ile Belediyemizi tekrar kazanmak ki bundan hiç şüphemiz yok; Ülkemize model olacak Halk tipi bir belediyecilik örneği göstermektir.Bizler inanmış olduğumuz bu davaya, genel başkanımıza sunacağımız halkın ve bizim gönül rızasıyla vermiş olduğumuz binlerce ıslak imzalı dilekçelerimizle desteğimizi göstermek için buradayız.

Biz Hakan ŞENOYARI Belediye Başkan Adayı olarak görmek ve desteklemek istiyoruz.Bunu şuan basınımız aracılığıyla Gnl başkanımıza,Gnl merkezimize ve halkımıza duyuruyoruz. Önümüzdeki günlerde de genel başkanımızdan randevu alıp ıslak imzalı dilekçelerimizi kendisine sunacağız.CHP de şimdi Hakan ŞENOYAR Zamanı diyor Teşekkür ediyoruz. Yaşlanabilir Türkiye için CHP zamanı.diyor Genel başkanımız ve Genel başkan yardımcılarımıza saygılar sunuyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ