Elit Life
Egeyön Haber

Trafik cezaları cep yakıyor.. Hızı 50’yi geçen aracın plakasına ceza gönderiliyor!

Geçen yaz aylarından bu yana artan trafik cezaları vatandaşın cebini yakmaya başladı. Caddelerde 50 kilometreyi geçen vatandaşlar kamera sistemi ile tespit edilip plakalarına ceza yazılması nedneiyle para cezalarında artış olduğunu ifade edildi.

Son 1 yılda ön plana çıkan trafik cezalarındaki artış vatandaşları cebini yakmaya başladı. Mobese kameralarından caddelerde hızı 50’yi aşan sürücülerin plakalarına ceza yazılması trafikte para cezalarını artışa neden oldu.

CEZALARDA ARTIŞ SÜRÜYOR

Alınan bilgilere göre, araç sahiplerin ikamet ettikleri adreslere PTT aracılığıyla trafik ceza bildirimleri iletilirken, dışarıda olup adresin de bulunmayanların kapılarına dipnot yapıştırılarak yaşadıkları Mahalle Muhtarlıklarına bırakılan ceza ödeme bildirimlerinde son günlerde artış yaşandığı belirtildi.

POLİS İZMİR-DENİZLİ YOLU’NDA AFFETMİYOR!

Aydın’da yol trafik denetimleri sürerken, en çok şehir içi hız sınırı 50 kilometreyi aşan araçların Efeler ilçe merkezi içinden geçen İzmir- Denizli yolu üzeri ile Aydın Lisesi ve Efeler Devlet Hastanesinin yanından geçen Atatürk Bulvar üzerindeki kamera sistemi ile tespit edile araçlarda trafik cezaların yaşandığı belirtildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ