Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Turgutlu Belediyesinde geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

TURGUTLU BELEDİYESİNDE HER BAYRAMDA GELENEKSEL HALE GELEN BAYRAMLAŞMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. BAŞKAN ÇETİN AKIN, “TÜM MESAİ ARKADAŞLARIMIN KURBAN BAYRAMI’NI KUTLUYOR; AİLELERİ VE SEVDİKLERİYLE BİRLİKTE SAĞLIKLI, MUTLU VE HUZURLU NİCE BAYRAMLAR DİLİYORUM” DEDİ.

TURGUTLU BELEDİYESİNDE HER BAYRAMDA

Turgutlu Belediyesinde her bayramda geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Başkan Çetin Akın, “Tüm mesai arkadaşlarımın Kurban Bayramı’nı kutluyor; aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum” dedi.

Turgutlu Belediyesi bayramlaşma geleneğini her bayramda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da sürdürdü. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Evren Erbaş, Mithat Erden, Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu, Personel AŞ. Genel Müdürü Orhan Eratıcı ile birlikte Kurban Bayramı öncesindeki son mesai gününde belediye personeliyle bir araya gelerek Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Personelin bayramını kutlayan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Mübarek Kurban Bayramı öncesinde mesai arkadaşlarımızla bayramlaştık. Tüm mesai arkadaşlarımın Kurban Bayramı’nı kutluyor; aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum” dedi.