Egeyön Haber

Türk Sanat Müziği Ezgileri Çamdibi’nden Yankılandı

Bornova Belediyesi Çamdibi Türk Sanat Müziği Korusu, Yeşer Karasu’nun konuk sanatçı olarak sahne aldığı Yeni Yıl Konseri’nde müzik ziyafeti sundu.

Bornova Belediyesi Çamdibi Türk Sanat Müziği Korusu, Yeşer Karasu’nun konuk sanatçı olduğu Yeni Yıl Konseri’nde Bornovalılar ile buluştu

Çamdibi Nedret Güvenç Sahnesi’deki konserin ilk bölümünde Şef Sami Büyüköztekir yönetimindeki Bornova Belediyesi Çamdibi Türk Sanat Müziği Korusu sahnedeydi. Türk sanat müziğinin unutulmaz eserleri, hem beraber ve hem solo olarak seslendirildi. Yoğun ilgi gören konserde, koristlerin performansı büyük beğeni topladı.

Konserin ikinci bölümünde Yeşer Karasu sahnedeki yerini aldı. Sanatçıya, salonu tamamen dolduran Türk Sanat Müziği tutkunları coşkuyla eşlik etti. Sevilen Sanatçı, Türk Sanat Müziği’nin dillerden düşmeyen eserlerinin yanısıra son dönemin popülar şarkılarını başarıyla seslendirdi. Yeşer Karasu, konserin finali ise Büyük Önder Atatürk’ün en sevdiği şarkılardan olan “Vardar Ovası” ile yaptı. Karasu’nun koristler  ile birlikte söylediği şarkıya izleyiciler de coşkuyla eşlik etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ