Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Üniversite öğrencilerinin topladığı kitaplar Ağrı’ya gönderilecek

KAMPANYALARI İLE İLGİLİ OLARAK ÇEŞME KENT KONSEYİ BAŞKANI ÖMER ÖNAL İLE DE GÖRÜŞEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ, KİTAP BAĞIŞINDA BULUNMASINI İSTEDİ. ÖĞRENCİLERİN İSTEKLERİNİ YERİNE GETİREN ÇEŞME KENT KONSEYİ BAŞKANI ÖNAL, ÇOK SAYIDA KİTABI ÖĞRENCİLERE TESLİM ETTİ.

İzmir’in Çeşme ilçesinde, üniversite öğrencilerinin sosyal sorumluluk projesine destek olan Çeşme Kent Konseyi’nin bağışladığı kitaplar Ağrı’nın Eleşkirt ilçesine gönderileceği öğrenildi.

Ege Üniversitesi’ne bağlı Çeşme Otelcilik ve Turizm Yüksek Okulu Turizm Rehberliği’nde eğitim gören; Melek Özcan, Cingis İslam Bilgiç ve Alper Gün, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Ağrı’nın Eleşkirt ilçesindeki İkizgeçe Ortaokulu’na kitap göndermek için kampanya başlattı.

Kampanyaları ile ilgili olarak Çeşme Kent Konseyi Başkanı Ömer Önal ile de görüşen üniversite öğrencileri, kitap bağışında bulunmasını istedi. Öğrencilerin isteklerini yerine getiren Çeşme Kent Konseyi Başkanı Önal, çok sayıda kitabı öğrencilere teslim etti. Önal, kent konseyi olarak, öğrencilerin sosyal sorumluluk projelerine destek olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Her zaman yanınızdayız” dedi.

Çeşme Kent Konseyi’nde Ömer Önal’dan kitapları teslim alan öğrenciler, sosyal sorumluluk projelerine destek olmasından dolayı da teşekkür etti. Öğrenciler, kampanyalarının devam ettiğini belirterek, toplayacakları tüm kitapları İkizgeçe Ortaokulu’nda eğitim gören öğrencilerin yararlanabilmesi için göndereceklerini ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ