Elit Life
Egeyön Haber

Ünlü Oyuncu Melek Baykal Hastaneye Kaldırıldı  

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Melek Baykal, Bodrum’da bel fıtığı patlaması sonucunda acil olarak hastaneye kaldırıldı. Ameliyat olan ünlü oyuncunun durumunun iyiye gittiği öğrenildi.  

ÜNLÜ OYUNCU MELEK BAYKAL HASTANEYE KALDIRILDI

TİYATRO, DİZİ VE SİNEMA OYUNCUSU MELEK BAYKAL, BODRUM’DA BEL FITIĞI PATLAMASI SONUCUNDA ACİL OLARAK HASTANEYE KALDIRILDI. AMELİYAT OLAN ÜNLÜ OYUNCUNUN DURUMUNUN İYİYE GİTTİĞİ ÖĞRENİLDİ. (EREN AYHAN/MUĞLA-İHA)

Ferhunde Hanımlar dizisindeki Nermin, Hayat Bağları dizisindeki Nurhayat ve Cennet Mahallesi dizisindeki Pembe rolleriyle tanınan ünlü tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Melek Baykal, bel fıtığının patlaması sonucunda Bodrum’da özel bir hastaneye kaldırıldı. Yapılan tedavinin ardından ameliyata alınan ünlü oyuncunun durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yılın bir bölümünü Bodrum’da geçiren ünlü sanatçının dün yapılan ameliyatının başarılı geçtiği bildirildi. Tedavisinin devam ettiği öğrenilen Baykal, hayranlarına iyi olduğu mesajını yolladı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen ünlü sanatçının ne zaman taburcu olacağı ise henüz bilinmiyor.

MUĞLA (İHA) – Eren Ayhan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ