Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yunusemre’de kitapseverler kütüphanelerden faydalanıyor

YUNUSEMRE BELEDİYESİ MİLLET KIRAATHANESİ, HAFIZ AHMET ŞEN GENÇLİK AKADEMİSİ VE KİTAP KAHVEM, HAFTA İÇİ AKŞAM SAATLERİ İLE HAFTA SONLARI DA HİZMET VERİYOR. KÜTÜPHANELERDE VATANDAŞLAR AYRICA ÜCRETSİZ WİFİ HİZMETİ ALIYOR.

YUNUSEMRE BELEDİYESİ MİLLET KIRAATHANESİ,

Yunusemre Belediyesi Millet Kıraathanesi, Hafız Ahmet Şen Gençlik Akademisi ve Kitap Kahvem, hafta içi akşam saatleri ile hafta sonları da hizmet veriyor. Kütüphanelerde vatandaşlar ayrıca ücretsiz wifi hizmeti alıyor.

Yunusemre Belediyesi bünyesindeki Millet Kıraathanesi, Hafız Ahmet Şen Gençlik Akademisi ve Kitap Kahvem, hafta içi 08.30 – 23.00 ile hafta sonları 08.30 – 17.30 saatleri arasında kitapseverlere hizmet veriyor. Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban kitapseverlere yönelik hizmetlerin devam ettiğini dile getirdi. Başkan Balaban konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kütüphanelerimiz hafta içi 08.30 – 23.00 ile hafta sonları 08.30 – 17.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Kütüphanelerimizde ayrıca ücretsiz internet hizmeti veriliyor. Öğrencilerimizi, kitapseverlerimizi kütüphanelerimize bekliyoruz” dedi.