Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Zafer Partisi İzmir İl Başkanlığı patili dostlar için eş zamanlı imza kampanyası düzenledi

Sokak köpeklerinin uyutularak itlaf edilmesi tartışmalarına istinaden Zafer Partisi İzmir İl Başkanı Naşit Birgüvi önderliğinde, ilçe teşkilatlarının da katılımı ile imza kampanyası gerçekleştirdi.İmza kampanyalarına İzmirliler yoğun ilgi gösterdi ve patili dostlara sahip çıktı.

Sokak köpeklerinin uyutularak itlaf

Zafer Partisi Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Karabağlar, Tire, Menderes, Menemen, Çiğli, Torbalı ve Ödemiş ilçe teşkilatlarınca eş zamanlı olarak düzenlenen stant çalışmalarında yasa tasarısındaki uyutulma kelimesinin kısırlaştırma olarak değiştirilmesi talebine binlerce İzmirli imzaları ile destek oldu.

Konuyla ilgili olarak İl Başkanı Sayın Naşit Birgüvi, şu ifadelere yer verdi; “Zafer Partisi olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren tavrımız nettir. Başıboş köpekler sorununun çözümü için en doğru yöntem onları sokaktan toplayarak doğal yaşam alanlarına almak, sahiplendirme seferberliği başlatmak ve sistemli olarak kısırlaştırmaktır. Bu çalışmalar için de hükümet, belediyeler, sivil toplum kuruluşları, veterinerler, mama firmaları ve hayvanseverler sürecin paydaşları olarak görev almak zorundadır. Bu süreç içinde sokak köpeklerinin uyutulma adıyla topluca katledilmesine müsaade etmeyeceğimizi tekrar vurgulamak istiyoruz”