Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Bülent Parlak ile tartıştı

Oyuncu Bülent Parlak’ı geçtiğimiz günlerde eski kocası tarafından öldürülen Emine Bulut hakkında yaptığı paylaşım üzerine çıkan tartışmaya AK Parti Denizli İl Başkan Yardımcısı Cemile Taşdemir de katıldı. Taşdemir, Parlak’ın Emine Bulut paylaşımına itafen yine Parlak’ın daha önce yaptığı bir paylaşımla sosyal medyada bir tartışma başlattı.

Türkiye’nin kanını donduran Emine Bulut cinayetiyle ilgili oyuncu Bülent Emrah Parlak’ın Twitter hesabından”Hayır efendim hepimiz suçlu değiliz, yıllardır insanımızı bilimsel eğitimden, sanattan uzak tutmak için elinden geleni yapan, toplumu gerici, çağ dışı yönelimlere mahkum eden, cahilleştirip emperyalizme köle yapmaya çalışan hepinizin desteklediği dincilik ve sağcılık suçlu” açıklaması bazı basın organlarında skandal paylaşım olarak haberleştirildi. Konu ile ilgili twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Parlak, AK Parti Denizli İl Başkan Yardımcısı Cemile Taşdemir ile tartışmaya girdi.

Bülent Parlak’ın paylaşımına itafen yine Parlak’ın sosyal medyada yaptığı kızının önündeki içki olan fotoğrafı göndererek,”Daha 1 yaşındaki bebeğinin eline bira bardağı vererek instagramdan paylaşım yapan kim mi?Bülent Emrah Parlak Yazacaklarım bu kadar”diyen Cemile Taşdemir’e Parlak’tan cevap gecikmedi.

HABER:ORAL CAN TATAR

İŞTE İKİLİNİN ATTIĞI TWEETLER

İLK TWEET TAŞDEMİR’DEN

PARLAK’TAN CEVAP

TAŞDEMİR KARŞILIK VERDİ

PARLAK DEVAM ETTİ

CEMİLE TAŞDEMİR

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ