Egeyön Haber

AK Partili Hamza Dağ’ın danışmanı olduğu ileri sürülen Kürşat Ayvatoğlu’nun uyuşturucu kullandığı görüntüler ortaya çıktı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın danışmanı olduğu ileri sürülen Kürşat Ayvtaoğlu’nun lüks bir araç içerisinde uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntüsü sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Dağ’ın danışmanı Muhammed Doğan, sosyal medyadaki görüntüleri gündem olan ve Dağ’ın danışmanı olduğu iddia edilen Kürşat Ayvatoğlu hakkında açıklamada bulundu.

Sosyal medyada dolaşıma sokulan bir videoda, bir otomobilde uyuşturucu madde kullandığı anlara ilişkin görüntüleri görülen kişinin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın danışmanı olduğu ileri sürüldü. Uyuşturucu kullanırken görüntüleri ortaya çıkan Ayvatoğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri bakanı Süleyman Soylu ile çekilmiş fotoğrafları da dikkat çekti. Ayvatoğlu’nun uyuşturucu kullanırken çekilmiş video görüntüleri ise Twitter’da bir çok hesap tarafında paylaşıldı.

DAĞ’IN DANIŞMANINDAN AÇIKLAMA GELDİ!

Kürşat Ayvatoğlu isimli olduğu belirtilen söz konusu kişiyle ilgili görüntülerin büyük gündem haline gelmesi üzerine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın danışmanı Muhammed Doğan bir açıklama yaptı.

Doğan, Kürşat Ayvatoğlu isminde bir kişinin danışman ya da özel kalem kadrosunda çalışmadığını söyledi.

Doğan, “Hamza Dağ’ın meclis kadrosuna bağlı 3 danışmanı bulunmaktadır. Birinci danışman Muhammet Doğan, ikinci danışman Abdürrahim Atasever, üçüncü danışman Murat Kaygusuz. Genel Merkez Özel Kalemi ise Kadir Aytunkaynak’tır. Bunların haricinde danışmanı yoktur” ifadelerini kullandı.

‘TÜRKİYE BU KAFAYLA YÖNETİLİYOR YAZIK’

Kürşay Ayvatoğlu’nun görüntüleri üzerine CHP’den de tepki geldi. CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Twitter hesabından Ayvatoğlu’nun AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile fotoğraflarını paylaştı ve “Nereden nereye geldi Türkiye…” sözüyle Erdoğan’a gönderme yapıp “Ülke bu kafayla yönetiliyor? Yazık” diye yazdı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ