Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

AK Partili Savaş, Öğretmenler Günü’nü kutladı

TBMM KİT KOMİSYON BAŞKANI VE AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ MUSTAFA SAVAŞ, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

TBMM KİT Komisyon Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili Savaş mesajında, “Cumhuriyetimizin, istiklalimizin ve istikbalimizin, geleceğimizin, umudumuzun ve aydınlık nesillerimizin garantisi olan öğretmenlerimiz. Bugün her kulvarda dünyanın en güçlü ve en saygın devletlerinden biri olma yolundaki mücadelemizde hiç şüphesiz ki öğretmenlerimizin emeği çok büyüktür. Vatan ve millet sevgisiyle, vicdan duygusuyla, güzel ahlak ile 2023, 2053 ve 2071 Türkiye’sini inşa edecek çocuklarımızı ve gençlerimizi büyük bir özveriyle yetiştiren çok kıymetli öğretmenlerimiz, öğretmenler günü olarak kutlanan bu özel günde büyük ve haklı bir gururu yaşamaktalar. Bu vesilesiyle başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve görevi başında şehit düşen bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ