Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ’NİN  30 İLÇEDE MECLİS ÜYE ADAYLARI AÇIKLANDI

31 Mart seçimlerinin yaklaştığı

31 Mart seçimlerinin yaklaştığı şu günlerde merakla beklenen meclis üyeleri açıklandı. Partilerde hareketlilik devam ederken Ak Parti İzmir’de ve 30 ilçede Belediye Meclis Üyelerinin listesini ilan etti.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: İZMİR İLÇESİ: BALÇOVA

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 ABDULHAKİM EVİN   
2 SEBAHATTİN SOYTEMİZ   
3 AYSUN KALYONCU   
4 ÜMİT USLUSOY   
5 FAZIL ŞAHİN   
6 MUSTAFA EVİM   
7 ESRA DİKMEN   
8 FATİH ÖZFATURA   
9 ALAADDİN DÖNMEZ   
10 AHMET ZEYBEK   
11 YALÇIN GÖKÇE   
12 ABDÜLHAKİM ZORER   
13 MELİKE GEÇİM   
14 NİLÜFER AKTAŞ   
15 İBRAHİM SERHANTEMESE   
16 ZEKERİYA ÇİFTÇİ   
17 ORHAN GÜLTEKİN   
18 ONUR AKTAŞ   
19 BİRSEN ÇELİKKOL   
20 MEHMET TOKGÖZ   
21 ÖZLEM BARAN   
22 BATUHAN ÖZDAĞ   

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 Melih Tandoğan   
2 Burçin  GÜN   
3 Halil Telli   

 BAYINDIR

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 Hasan Aytaç BAŞTUĞ   
2 OSMAN KADAN   
3 HALE EKEROL   
4 HALİL BAYKAL   
5 İBRAHİM DERİN   
6 Hasan AVCI   
7 Hasan BENGÜ   
8 Erdinç GÜVEN   
9 HAKAN ÇELİK   
10 Kürşat ÖLMEZ   
11 Bahri GÜNEŞ   
12 HÜSEYİN KARAMUCA   
13 Hasan Kirazlar   

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 MEHMET KURNAZ   
2 MEHMET ARAZOĞLU   
3     

BAYRAKLI

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 MİKAİL BİLİCİ   
2     
3 ALİ İHSAN YAVUZ   
4     

BAYRAKLI

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 LATİF AYDEMİR   
2 ERDEM ÖKSÜZ   
3 ERDAL SEYİTLER   
4     
5 TUFAN AYSAN   
6 RAMAZAN DEMİR   
7 REYHAN ÖZTÜRK   
8 EMRE DEMİR   
9     
10 ŞENER AVCI   
11 DİLEK ÖZKAN ŞİMŞEK   
12 SONER AKBULUT   
13 AYDIN KOÇ   
14     
15 EROL ÇETİN   
16 MİKAİL ASLAN   
17 FATİH ÖNCÜ   
18 SEYFETTİN ATBAŞ   
19     
20 SAMET AKAN   
21 VEHİP SEVGİ   
22 İSMAİL TELLİ   
23 DAĞISTAN DAĞLI   
24     
25 FATİH SAĞLAM   
26 SEVİL ÖZYURT   
27 VOLKAN KILINÇARSLAN   
28 TÜRKER KAAN KADEŞ   
29     
30 SEVAL YILDIRIM   
31 HASAN HÜSEYİN YİĞİT   
32 HASAN AYDIN   
33 İLHAN GÖZÜKARA   

BERGAMA

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği 
1 SEBAHATTİN GÜZEL    
2 SERCAN AKMAN    
3 SERKAN SADETTİN BÖLÜKOĞLU    
4 GÖKÇEN YAZICI    
5 MUSTAFA BAŞOL    
6 BİLİR ALTAY    
7 ÖMER KARAKAYA    
8 MEHMET BALCI    
9 HÜSEYİN ÇITIR    
10 İSMAİL DURMAZ    
11 ÖMER SEZGİNLER    
12 MEHMET ÖNAL    
13 ŞEYHMUS VURAL    
14 FIRAT TOSUN    
15 ARDA GÖZEGER    
16 NURETTİN YAŞA    
17 SEZGİN KORKMAZ    
18 MERVE KARAKAYA ORAL    
19 ÖZKAN DONAT    
20 AHMET YILMAZ    
21 YURDAGÜL DEMİR    
       
23 ALİ TEZCAN GÜNEŞ    
24 ERDAL AKKANAT    
25 CANAN ŞENGÜL    
26 HALİL İBRAHİM YANIKOĞLU    
27 SÜLEYMAN DÖNER    
28 SEZAİ USLU    
       
       
              
                      

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ   
2 BİLAL DESTEK   
3 MAHMUT DEMİRCİ   

BEYDAĞ

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 Ayşe Nazik BESLER   
2 Nadir BAŞ   
3 Halil YILDIZ   
4 Yakup SERT   
5 Mehmet KESTANE   
6 Orhan KARABULUT   
7 Melih BİRLİK   
8 Mustafa KALAYCI   
9 Coşan İbrahim YÜKSEL   
10 Seyfettin DİNÇ   

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 Ali ALTIOK   

BORNOVA

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 ERCAN TEKİN   
2 SELMA KISA   
3 OSMAN ÖZKEBAPÇI   
4 EMEL DALKIRAN   
5 İSMAİL BEDİR   
6 LEVENT TAŞER   
7 MUSA ÇEVİK   
8 VEYSEL KARANİ   
9 AHMET MUTLUBAŞ   
10 ADEM KASACI   
11 SAİT TATLI   
12 RAMAZAN ÖZDEMİR   
13 AKIN DALGIÇ   
14 AHMET ERMİŞ   
15 AYHAN YAŞAR   
16 ABDULLAH SEVEN   
17 ABDÜLHAMİT AKTAŞ   
18 ŞENNUR ALTUN   
19 ENGİN ÇOŞKUN   
20 ÜLKÜ TERZİOĞLU   
21 MEHMET TAHİR GEZGİNCİ   
22 RAHMİ DEMİREL   
23 ÖMER SAVRAN   
24 DURAN İBRİM   
25 HALİL URAZ   
26 ŞEVKET ÖZEL   
27 HATİCE ÇAM   
28 BEŞİR KÖKSAL   
29 ASLI BOZ   
30 MUSTAFA AKGÜN   
31 ABDULLAH BÜLBÜL   
32 HASAN PELTEK   
33 METİN ALP   

BORNOVA

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 İSMAİL VATANSEVER   
2 ERTUĞRUL YILDIRIM   
3 ETHEM OK   
4 AYBÜKE MUSANOĞLU   

BUCA

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 Burçin Kevser Sevil   
2 İsa Nezir     
3 BAHADIR ALTINKESER   
4 Hakan Kalfaoğlu   
5 Okan Güngör   
6 Fatih Polatoğlu   
7 Kemal Altın   
8 Halil Gündoğdu   
9 Zülfiye Kula   
10 Veli Balyemez   
11 MUSTAFA KARTAL   
12 Necmi Dinç   
13 ŞÜKRÜ PARMAKSIZOĞLU   
14 MUSTAFA ESER    
15 Hüseyin Oygur   
16 Murat Nazlı   
17 İlyas Gündüz   
18 Murat Polat   
19 NİHAT ÇİÇEK   
20 Edip Sönmez   
21 Orhan Demirkıran   
22 Mehmet Güneş   
23 ÖZCAN TUNCA   
24 Mahir Özkaya   
25 Ayça Varol   
26 Arif Güneyli   
27 Hayriz Çiftçi   
28 Fevzi Özer   
29 Cevdet Gökdoğan   
30 Turan Erdoğan   
31 Ekin Tatlı   
32 Ayhan Dağlı   
33 Kemal Bayandur   
34 Savaş İpek   
35 Melik Karaman   
36 Bora Yılmaz   
37 Recep Zengin   
38 Oğuzhan Temel   
39 Bedri Akyüz   
40 Mehmet Çakar   

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 İsmail Bekiroğlu   
2               RUHİ AKBABA   
3 Sibel Ertürk   
4 Özalp Şevik   
5 Oğuzhan Görmez   

ÇİĞLİ…

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 ÖZGÜR KANER   
2 SEZGİN ÖZGEN   
3 A.BARKIN DURMUŞ ÇELEBİ   
4 KADİR ÖNLER   
5 HARBİ KURT   
6 YEŞİM TUNCER   
7 VOLKAN KAHYA   
8 EGEMEN EREN ÇELİK   
9 FAHRETTİN ÇAKIROĞLU   
10 AŞUR EREN KAYA   
11 MÜRŞİT AVCI   
12 CENGİZ DEMİRCİ   
13 MECİT BOZKURT   
14 SÜLEYMAN ULU   
15 EMRAH ŞENYÜZ   
16 KEMAL ATMACA   
17 HACER YEDIBABA   
18 METE AK   
19 M.ALI KALAFAT   
20 AYSUN VARLIK ÜSTÜNER   
21 BAHATTİN KILIÇ   
22 CENGİZ ATALAY   
23 ENGİN BAHADIR   
24 İPEK YALÇIN MEYDAN   
25 CANER BILDIRCIN   
26 İSMAİL KIRCA   
27 CELAL OVAGÜL   
28 ENDER YALÇIN   
      

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 BÜLENT TURAL   
2 AYCAN AYDIN   
3 TARIK YELMAN   

GAZİEMİR

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 NAİL KOCABAŞ   
2 UĞUR İNAN ATMACA   
3 AYDIN KEMAHLI   
4 NEŞE ÇAKMAK   
5 İBRAHİM KAYA   
6 OĞUZ SEYRAN   
7 HÜSEYİN ASLAN   
8 DİDEM BAYSAL   
9 MEHMET SAİT SERT   
10 ERHAN CANTÜRK   
11 DAVUT DİNÇEL   
12 RÜŞTÜ MENEKŞE   
13 İSMAİL YÜCE   
14 SULTAN BİNNURE SARIATA   
15 YASİN YARDIMCI   
16 MEHMET GEREME   
17 ERDOĞAN ÇAKIR   
18 CENGİZ DURMUŞ   
19 RAMAZAN ÖZGÜN   
20 ULUÇ ERÇİN   
21 ZEYNEP FATMA EREN   
22 MELİSA KESKİN   
23 MEHMET AKYILDIZ   
24 AHMET KOÇAK   
25 ZEYNEP KARACA   
26 HAYDAR TUNCER   
27 SONGÜL GÖKTEPE   
28 YILDIZ TOPLAYICI IŞIK   

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 SELAHATTİN SERDAR MUÇAY   
2 TAYFUN MADAN   
3 CAFER ÖZTÜRKER   

GÜZELBAHÇE

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 HALİL DURANKUŞ   
2 MUSTAFA ŞENOL   
3 ALPTUĞ KILIÇARSLAN   
4 GÜLHAN AYDOĞANLAR   
5 BERKE KAYA   
6 MEHMET ALİ AKDOĞAN   
7 GÖZDE ÖLMEZ   
8 JÜLİDE ALTINÖZ   
9 HABİBE YILDIRIM   
10 YAŞAR ÖMER COŞKUN   
11 RESUL YALUR   
12 NUR NİMET OKTAR   
13 UĞURCAN PAÇAL   

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 OZAN ACAR   
2 FUNDA KÖSEOĞLU   

KARABAĞLAR

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 KAZIM ERTEN   
2 FIRAT EROĞLU   
3 DERYA PALA   
4 HASAN ACAR   
5 CİHAN DEMİR   
6 FATMA KUZU   
7 AHMET CANBAZ   
8 AYHAN UZUNAY   
9 İBRAHİM ULUBAŞ   
10 SERAP EYCE   
11 UĞUR ÖZCAN   
12 AHMET DEMİRCİ   
13 UĞUR DURMAZ   
14 BEKİR KALAYLI   
15 KADER ERTEMİZ   
16 HÜLYA TORUN   
17 SELÇUK KAYMAZ   
18 ADNAN KOÇAK   
19 SÜLEYMAN SEVİN   
20 AYŞEGÜL ÖNER   
21 ÜÇLER ÖZBEK   
22 MEHMET ENES DEVEBACAK   
23 AYDAN KURT   
24 ADEM KUZU   
25 MÜNİP KUMTUNA   
26 SERKAN ÇİFLİK   
27 FATİH YAŞA   
28 CEMAL ALAN   
29 SONER SEYLAN   
30 ŞAZEDİN PEKER   
31 VOLKAN DEMİRBAŞ   
32 SABRİ ÖNER   
33 MUHAMMET BERA ÖZÇELİK   
      

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1. RAMAZAN BARAN   
2. HASAN AŞIK   
3. EMRULLAH KAVUZ   
4. BAKİ IŞILDAR   

KARABURUN

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 DİNÇER ÖZLÜOĞLU     
2 AYCAN DESTERECİ     
3 MEHMET ÖMÜR ÖZKAN   
4 NİZAMETTİN ÇELENK   
5 NAZAN YAZICI     
6 ASLI AYVAZ     
7 BÜŞRA ÇETİN   
8 MUSTAFA ALBAYRAK     
9 GÜLSEREN BAYRAKLI     
10 EMİR SATICI     

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 MEHMET KÖMÜRCÜ     

 KARŞIYAKA

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 ADEM ÖZTÜRK   
2 HASAN ÜNAL   
3 ÖZGÜ SOLMAZ   
4 MAHMUT YANMAZ   
5 MUSTAFA YILDIZ   
6 AHMED SAİD ATILGAN   
7 UĞURALP ÖZER   
8 AYŞE ÜMRAN ERDOĞAN   
9 ERHAN YILDIZHAN   
10 TAHSİN YILMAZ YAŞAR   
11 ALİ KIYAK   
12 AYŞE ARACIOĞLU   
13 MEHMET MEHDİ RUGALA   
14 SEVDA KOÇ   
15 HASAN ÖĞRETİR   
16 MÜBERRA ÖZBAŞ   
17 HÜRRİYET AKALIN   
18 KEMAL SÖNMEZ   
19 MUSA YILMAZ   
20 FERİHA DOĞAN   
21 AHMET ÇALIŞKAN   
22 FUNDA ATILGAN   
23 FATMA NUR BAL   
24 BİLAL KAĞAN ATASOY   
25 SÜLEYMAN İNAN   
26 GİZEM KIZGÜNEŞ   
27 NURİYE TİPİLER   
28 CENK KONUK   
29 ÇİÇEK YALÇIN   
30 TURGAY ÇİÇEK   
31 BURAK KÖSE   
32 FERDİ ŞAHİN   
33 KAAN ATABERK ÇOŞKUN   

KONTENJAN

Sıra noT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 BURAK UYANIK   
2 NEZİH GÜÇLÜKOL   
3 ÖZDEMİR KORKMAZ   
4 MEDİHA FERİAL İNAN   

KEMALPAŞA

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 OKTAY SALDUZ   
2 OKAN BİLDİRİCİ   
3 RECEP TAYYİP TASLAK   
4 CANİP HAN   
5 HALİL ŞENOL HAMARAT   
6 HATİCE KÖKTÜRK   
7 Fatih BEKTAŞ   
8 MUHAMMET ÇETİN   
9 MUHAMMET ÇITAK   
10 COŞKUN KILIÇ   
11 HAKAN ORHAN   
12 HİLMİ ÇAKIR   
13 UFUK AKSOY   
14 DURSUN MURAT DİLEK   
15 TUNCER ÇARK   
16 YAVUZ YILMAZ   
17 IŞIL KARACA   
18 MENDERES KARAPINAR   
19 HAKAN ZORLU   
20 HASAN SAVRAN   
21 Selahaddin Özgürtekin   
22 İSA ŞAHİN   
23 FAİK BULUT   
24 MÜNEVVER AŞIK   
25 MURAT YEŞİLKAYA   
26 ABDURRAHMAN KOTAN   
27 TARIK AKSU   
28 CÜNEYT AĞYÜREK   

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: İZMİR İLÇESİ: KINIK

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği 
 1 YUSUF MERT   
 2 ALİ ÇOLAK   
 3 ADNAN ALPAY EBİZ   
 4 ÖMER BAYRAKTAR   
 5 SACİDE ÖZDEMİR   
 6 ALİ İHSAN KARA   
 7 ŞÜKRÜ AVCI   
 8 GAMZE HOCAOĞLU   
 9 ÜMİT KARTAL   
 10 OKTAY ÇELİKÖRS   
 11 MUSTAFA KOCABAŞ   
 12 EMİN YILDIZ   
 13 AHMET MISIRLIOĞLU   
             

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 OKTAY ARSLANYÖRÜR   
2 OKAN SÜREN   
  Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 MUSTAFA GÖZÜTOK   
2 Mehmet IRMAK   
3 MEHMET ALİ DEMİRTAŞ   

KİRAZ

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 İSMAİL HANCI   
2 BAKİ YAZAN   
3 CEMİL SAVRAN   
4 MEHMET TEKEL   
5 CAFER KIRBAŞ   
6 MEHMET ŞİŞ   
7 GÜLŞAH COŞKUN   
8 HÜSEYİN AKKEÇE   
9 HASAN HÜSEYİN OKTAY   
10 BİNNUR AKDEMİR   
11 NURİ POLİS   
12 ALİM KOLPAR   
13 RIDVAN TETİK   

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve Soyadı   
1 TURGUT PINAR   
2 GÜNGÖR TOLAN   
3     

KONAK İLÇESİ ÜYELERİ

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve Soyadı   
1 HAKAN YILDIZ   
2 EMRAH EROL   
3 ALİ HAKAN KERCİ   
4 KADER İLHAN   
5 ALİ PEYNİRCİ   
6 İSMAİL ÖZEN   
7 İLHAN ÖNEN   
8 FARUK KARTAL   
9 HASAN UZUNKAYA   
10 TANER DENİZ   
11 YUSUF ÇOBAN   
12 BİLAL DOĞAN   
13 SEYRAN YILDIZ   
14 SÜLEYMAN PEKGÖKÇEN   
15 SUPHİ ÖZLAHLAN   
16 SITKI ŞİMŞEK   
17 NEVZAT TUNÇ   
18 İBRAHİM OBEN YALÇIN   
19 MEHMET GENÇ   
20 SAADET DOĞRU   
21 ÖMER DAYANIK   
22 SELVİHAN SELVİ   
23 ABDULLAH NACİ ÖLÇEN   
24 NİLAY KÖKSAL   
25 İBRİZE DEMİR   
26 MUSTAFA VURANKAYA   
27 EMRAH İLHAN   
28 HASAN KOÇ   
29 ÇİMEN AVCI   
30 BAHAR KOYUN   
31 ZARİFE MERT     
32 GÖKHAN ÖZTÜRK   
33 İSMAİL UMUR KIRMIZI   
      

KONAK

YEDEK ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1010070876054  İREMALTUNİZMİR 25.04.2000ÖN LİSANS  HARİTA KADASTRO

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 CENK DEMİR GÖKDEMİR   
2 ALİ EREN   
3 AYSUN MERDİN   
4 UMUT TAYLANHAN   

MENDERES ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 MUSTAFA BAHAR   
2 MUSTAFA ÖZTÜRK   
3 NESLİHAN SARIKAYA   
4 ÜNAL DUMAN   
5 SERDAR TERZİ   
6 CEMİL  AZ   
7 ASUMAN ŞEN   
8 HASAN TOKLU   
9 MESUT SARIKAYA   
10 EROL ALPAT   
11 CEMAL ALTUN   
12 HÜSEYİN EROL    
13 HALİL İBRAHİM KAHRAMAN   
14 YÜCEL ALİ COŞAR   
15 NEVZAT CAN ÖĞÜTÇÜ   
16 SERHAT METİN   
17 ADNAN YALÇIN   
18 MERYEM ÖRGEN   
19 FEHMİ TAVUKCU   
20 RUKİYE GÜL   
21 ELVAN KÖK   
22 YAKUP SERYANOĞLU   
23 YASİN KEŞAN   
24 MURAT KILINÇ   
25 ADEM GÜNER   
26 ALİ YEŞİLOVA   
27 CAHİT TÜRKER   
28 BİNNAZ KARA   
      
      

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği 
151100243354SÜLEYMAN ERTOKİZMİR 1981LİSANSİŞ İNSANI 
210325602414İBRAHİM DOĞANİZMİR 1965İLKÖĞRETİMÇİFTÇİ
324554127976CAFER EKİZİZMİR 1960İLKÖĞRETİMÇİFTÇİ 
         

MENEMEN ASİL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 YETKİN YILDIZ   
2 DİLAVER KİŞİLİ   
3 FERHAT UYSAL   
4 NEVİN ÖZTABAK YILDIRIM   
5 EMRAH İÇMEZ   
6 ERGUN ERKAN   
7 KERİM ÇANDARLI   
8 ALİCAN BURSALI   
9 NİHAT KAYA   
10 FİKRİ KARAKURT   
11 EFE KAHVECİOĞLU   
12 MÜNİRE TÜRKEL   
13 İZZETTİN ÖZGÜN   
14 MEHMET ERGÜNEŞ   
15 SAFİYE İREM İNCESU   
16 ENGİN AKTAŞ   
17 EMEL COŞKUN   
18 SALİH ALTAY   
19 KANİ ÖZYILMAZ   
20 CİHAN TÜRKER   
21 FARUK BALCI   
22 AHMET BOZYÖRÜK   
23 SERHAT PEKER   
24 MUHAMMET DELİBAŞ   
25 OKTAY AKGÜN   
26 HAYRİYE UYAR   
27 SONAT ÇOKU   

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 FEYZULLAH ERGİN   
2 BAHADIR İNANLI   
3 MEHMET ALİ YILDIRIM   

 NARLIDERE

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 MEHMET YENER   
2 SERDAR BEKAR   
3 AYFER LEVENT BEDİR   
4 YUSUF AYDIN   
5 BERNA ETYEMEZ   
6 MAHMUT SAVCI   
7 ŞEVKET TOMBUL   
8 KADİR AKTAŞ   
9 SELİN AKKOR   
10 MESUT DUMAN   
11 HASAN FEHMİ SONGÜR   
12 REMZİ ALMAÇ   
13 ÜMMET YAŞAR   
14 HASAN AHISKAL   
15 DOĞUŞ KARATAŞ   
16 MEHMET HASAN AZRAK   
17 SERPİL ÇAKAR   
18 BERKAY KOLUMAN   
19 BAHAR DURU   
20 AHMET SIĞAK   
21 MEHMET ALTUSÖZ   
22 BÜLENT ÇELİK   
      

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 ENİS DOĞANTEKİN   
2 CEM DİNÇ   
3 GİZEM GENÇ   

ÖDEMİŞ ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 MEHMET EMİN DAVRAN   
2 HALİL DEVECİ   
3 DERVİŞ ODABAŞILAR   
4 OKAN KATKICI   
5 MERVE PEYNİRCİ   
6 ZEYNEP KIRCI   
7 HAZIM BOSTAN   
8 ÖZGÜR ÖNER   
9 İBRAHİM ARMUTLU   
10 İSMAİL DADAL   
11 İBRAHİM BÜYÜKBALCI   
12 ÜMİT YAŞAR TUNÇBİLEK   
13 İSMAİL DEĞİRMEN   
14 ÜMİT EKER   
15 AYHAN EFE ZEYBEK   
16 ANIL TAŞ   
17 SERPİL DUMAN   
18 FETHİ KUŞCU   
19 ŞEVKET KÖKSAL     
20 OLCAY EKİN   
21 TUĞÇE ÖZPOLAT   
22 TURAN SEZGİN   
23 MUSTAFA KEMAL TAŞKIN   
24 HALİS DANAGÜDEN   
25 YELİZ SOYKAN   
26 ECEM ERSİN   
27 MÜCAHİT GİRGİN   
28 AYŞE ÖZOL   

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 İSMAİL ÇOBAN   
2 İBRAHİM ONUR ATBİNÖDEMİŞ 06/04/1987LİSANSAVUKAT
3 FERHAT ÖZBEKÖDEMİŞ/28/07/1994ÜNİVERSİTEÖZKONUT EMLAK İNŞAAT-AYVALIK ÇİZGİ MİMARLIK

 SEFERİHİSAR ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 ÜMİT CİNGÖZ   
2 İSMAİL BAZAN   
3 ORHAN YÜCE   
4 BATUHAN GÜRBÜZ   
5 AHMET GÜL   
6 ABDURRAHMAN TÜRKMEN   
7 FİKRİYE EVİN   
8 MEHMET ALİ KARA   
9 ÖZKAN ANTEP   
10 KORAY ESENLİ   
11 MÜŞFİK HELVACIOĞLU   
12 SELİN CEREN ARSLAN ERKOKE   
13 ABDULLAH ÖZDEMİR   
14 HALİL SEVER   
15 HELİM ÜRKMEZ   
16 MEHMET ALİ GÜL   
17 AYLİN SEÇİL KALAYCI   
18 NİHAT ÖZEN   
19 MELTEM CANİK   
20 BİLAL ÇEVRE   
21 VOLKAN ÇELİK   
22 ENGİN ÖNCEL   

 KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 ALİ ÖZDER   
2 MEHMET ŞAHBAZ   
3 HAKAN BAYRAKTAR   

SELÇUK ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 Halil DÜZTAŞ   
2 Gülşah TEDİK   
3 KAMİL YILMAZ   
4 Orbay KURD   
5 AHMET DAĞ   
6 Burhan BECER   
7 Mehmet TAŞ   
8 OKTAY KUTLU   
9 Nur Banu AÇIŞ   
10 Ayşe AYTAV   
11 GÜLLÜ GÜLLÜCELİOĞLU   
12 SAMİ DEVRİM   
13 Hasan YAVAŞ   
      

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 Gökhan çetinçelik   
2 Aslı SOĞUTMAZ   

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

TORBALI ASIL ÜYE

SıraNoT.C.KimlikNoAdıveSoyadıDoğumYeri-TarihiÖğrenimDurumuMesleği
1 GİZEM AKYÜZ DUMAN   
2 ENES UĞUZ   
3 NURETTİN ALBAŞ   
4 EMİN KARAMAN   
5 ALTINAY COŞKUN   
6 NECATİ YÜN   
7 RAHMİ UÇAR   
8 ALİ DUMAN   
9 ÖMER ASLAN   
10 ALİ RICA ÇALIŞKAN   
11 MEHMET BAYKARA   
12 NİHAT KARAGÜN   
13 İLKNUR DEMİRTAŞ   
14 ESRA EROL   
15 SABRİ ALAN   
16 SALİH COŞKUN ÖZCOLAK   
17 İSMAİL DEMİRTAŞ   
18 FEVZİ YEKE   
19 ERDOĞAN İÇER   
20 MEHMET AKACA   
21 METİN ŞİMŞEK   
22 GÜLFİDAN YURDUSEVEN   
23 TUĞBA DOBUR   
24 BURÇİN ZEYBEKER   
25 OLCAY AYDIN   
26 ENES KAHRAMAN   
27 GÖKÇENUR ÇEVİK   
28 SEMİH YEŞİLYURT   

TORBALI

YEDEK ÜYE

SıraNoT.C.KimlikNoAdıveSoyadıDoğumyeri-TarihiÖğrenimDurumuMesleği
1 SAMET ERDUMAN   
2 EMRULLAH KURUŞ   
3 MUSTAFA ŞEN   
4 MUAMMER KEMAL MENEK   
5 MUHAMMED NECATİ KILIÇ   
6 AHMET ÇINAR   
7 HELİN KILIG   
8 YUSUF KÖMÜRCÜ   
9 YUNUS AKBALIK   
10 GÜLAY ÇAT   
11 AYŞE BİRCAN   
12 REMZİYE POLAT   
13 NURGÜL TUNÇ   
14 SAMETSEVEN   
15 SİNEM AYISIT   
16 SELMA DUMAN   
17 AHMET TAZEFİDAN   
18 SABAHAT ÜN   
19 FATMA DUMAN   
20 ÖZGE ÇOBAN   
21 AYNUR ADIGÜZEL   
22 ASUMAN YERDELEN   
23 HATİCE GÜVEN   
24 ÖZGE ÖZTÜRK   
25 FATMA KAYNAK   
26 İPEK KAYA   
27 MELİSA RUKİYE AYISIT   
28 BÜŞRA ZEYBEKOĞLU   
29 EMRE KÖMÜRCÜ   
30 OYA ŞİRİN   
31   AYŞE TOĞRUL   

KONTENJAN

SıraNoT.C.KimlikNoAdıveSoyadıDoğumYeri-TarihiÖğrenimDurumuMesleği
1 SİNAN ÖZÇELİK   
2 İZZET CELEPLER   
3 CELALÖZBAY   

URLA

ASIL ÜYE

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 ÜMİT ARSLAN   
2 ERTUĞRUL APAK   
3 EFE DEMİRCİEFE   
4 MERVE TEZCAN   
5 BURAK ÇAÇAN   
6 FARUK AYDIN   
7 RAŞİT KARTAL   
8 VEDAT SERHAT ALTINOK   
9 MURAT KARAMAN   
10 ÜNAL EROL   
11 NEVİN ASYA ŞAŞMAZ   
12 SABRİYE SAÇAKLI   
13 SERHAT KURSAV   
14 MERT KÖYMEN   
15 İLKAY ŞAHBAZ   
16 ZÜLEYHA SÖNMEZ   
17 HALİT İBAR   
18 MUSTAFA ÖZDEMİR   
19 AYŞE SELES   
20 İSA AZIK   
21 İBRAHİM İLKER GÜLTEKİN   
22 CENK ERKEK   
      
      

KONTENJAN

Sıra NoT.C.Kimlik NoAdı ve SoyadıDoğum Yeri – TarihiÖğrenim DurumuMesleği
1 RAMAZAN İSKİN   
2 ERDEM ÖZDEMİR   
3 CEM GEZGİN