Sadık Grup
Egeyön Haber

Alcı Ortaokulu ve Grup Sus5 Barış Manço’yu müzikal ile yad edecek!

Acıpayam Alcı Ortaokulu Öğretmenleri, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Barış Manço haftası olarak belirlediği haftada ‘Barış Şarkılar Müzikali’ düzenliyor.

Yaptığı etkinlikler ile hem Denizli’de hem de Türkiye’de gündeme gelen Acıpayam’ın fenomen okulu Alcı Ortaokulu bu kez Barış Manço Müzikali etkinliği gerçekleştiriyor. Grup Sus5’in sahnede seslendireceği Barış Manço şarkıları ile şenlenecek olan etkinlik, Milli Eğitim Bakanlığı’nın efsane sanatçının ölüm yıldönümü dolayısıyla belirlediği hafta kapsamında Alcı Ortaokulu öğretmenleri tarafından düzenleniyor.

SAHNEDE ÖĞRETMENLER DE VAR!

Ayrıca etkinlikte #SahnedeÖğretmenimdevar projesi ile Grup Sus5 de yer alan Alcı Ortaokulu öğretmenlerinden Anıl Aysel’de elektro gitar performansı ile sahnede olacak. Yine Acıpayam Yumrutaş Ortaokulu’nda Beden Eğitimi öğretmeni olan Musa Oğuzhan da söyleyeceği şarkılar ile sahnede olacak.

GRUP SUS5 FARK YARATMAYA GELİYOR

Acıpayam’da müzisyenlerin yeni bir soluk getirmek için oluşturduğu Grup Sus5’te sahnede Barış Manço şarkılarını seslendirecek. Mehmet Arslan, Deniz Kılınçarslan, Anıl Aysel, Burak Yeni ve Abdurrahman Çalışkan gibi isimlerden oluşan grup Acıpayam ve Denizli’de müziği ile fark yaratmak için yeni bir yola çıkıyor. Grup Sus5’in canlı performansını dinlemek için ‘Barış Manço Müzikali’ni kaçırmayın.

Acıpayam Belediyesi Talip Özkan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik 11 Şubat Salı günü saat 20.00’de gerçekleştirecek. Etkinlik ücretsiz olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ