Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ASLAN’DAN ÇİVRİL’DE SİYASİ PARTİLERE NEZAKET ZİYARETLERİ

Bağımsız Çivril Belediye Başkan

Bağımsız Çivril Belediye Başkan Adayı Kemal Aslan, ilçede siyasi barış ve uyumu teşvik etme amacıyla yerel siyasi partilere nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi. Aslan, bu kapsamda, Ak Parti ve İYİ Parti Çivril ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, ilçe başkanları ve belediye başkan adaylarıyla bir araya geldi.

Ak Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul ve Belediye Başkan Adayı Gürcan Güven’e yapılan ziyaretin ardından Aslan, “Ak Parti Çivril ilçe teşkilatına ve değerli adaylarına göstermiş oldukları misafirperverlik için teşekkür ederim. Bu hizmet yarışında yarışmacı arkadaşım olan Gürcan Güven’e saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Aynı nezaket ve dostluk çerçevesinde gerçekleştirilen İYİ Parti ziyaretinde de Aslan, İYİ Parti Çivril Belediye Başkan Adayı İsmail Çorbacıoğlu ve ekibiyle bir araya geldi. Aslan, “İYİ Parti Çivril teşkilatına ve değerli adaylarına, hizmet yarışında gösterdikleri centilmenlik için teşekkür ediyorum. Yarışmacı arkadaşım olan İsmail Çorbacıoğlu’na saygı ve sevgilerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Bu ziyaretler, Çivril’de siyasi rekabetin dostluk ve saygı çerçevesinde yürütülmesi gerektiğinin altını çizen Aslan’ın, ilçede siyasi barışın sağlanması yönündeki kararlılığını gösteriyor. Aslan, “Çivril’imiz için en iyisini isteyen herkesle diyalog içinde olmayı ve ilçemizin menfaatleri için birlikte çalışmayı sürdüreceğiz. Siyasi görüş ayrılıklarımız, Çivril’in ortak çıkarlarını hedef almak için birleşebileceğimiz noktaları gölgelememelidir” şeklinde konuştu.

Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kemal Aslan’ın bu adımları, Çivril’de siyasetin yapıcı bir zeminde ve halkın yararına olacak şekilde yürütülmesi gerektiğinin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. Aslan’ın bu hareketi, ilçe sakinleri tarafından olumlu karşılanıyor ve Çivril için umut verici bir işbirliği ruhunun habercisi olarak görülüyor.