Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Kuşadası’nda yol hamlesi

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KENTE YENİ YOLLAR KAZANDIRMAK VE MEVCUT YOLLARI YENİLEMEK İÇİN ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR. FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI YOL YAPIM VE BAKIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, KUŞADASI İLÇESİ SOĞUCAK MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ’NDE SICAK ASFALT SERİMİNİN ARDINDAN YOL ÇİZGİ VE YAYA GEÇİDİ ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI. TURİZMİN ÖNEMLİ İLÇELERİNDEN OLAN KUŞADASI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞMA, VATANDAŞLARDAN DA TAM NOT ALDI.

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KENTE

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kente yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, Kuşadası ilçesi Soğucak Mahallesi Atatürk Caddesi’nde sıcak asfalt seriminin ardından yol çizgi ve yaya geçidi çalışmalarını tamamladı. Turizmin önemli ilçelerinden olan Kuşadası’nda gerçekleştirilen çalışma, vatandaşlardan da tam not aldı.

Planlı, hızlı ve çözüm odaklı olarak çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şubesi ekipleri, sıcak asfalt seriminin ardından şerit çizgileri ve yol işaretlemeleri yaparak caddeyi; yayalar ve sürücüler için daha konforlu hale getirerek kullanıma açtı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ‘‘Kent genelinde çalışmalarımızı eş zamanlı olarak sürdürüyor, yol yapım ve yenileme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vatandaşlarımız için çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Çerçioğlu’na hizmet teşekkürü

Hızlı bir şekilde yapılan çalışmalarla, yollarının yayalar ve sürücüler için çok daha kullanışlı hale getirildiğini belirten vatandaşlar, yapılan hizmetler için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.