Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aydın’ın otogarları bayrama hazır

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI ÖNCESİNDE YOLCU SAYISININ KATLANDIĞI OTOGARLARI PIRIL PIRIL YAPTI. AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, BAYRAM SÜRESİNCE DE 24 SAAT ESASINA GÖRE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEKLERİNİ İFADE ETTİ.

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KURBAN

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde yolcu sayısının katlandığı otogarları pırıl pırıl yaptı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, bayram süresince de 24 saat esasına göre çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Aydın’ı tertemiz tutmak için günün her saati çalışan Büyükşehir Belediyesi, otogarlarda da bayram temizliği yaptı. Söke, Didim, Nazilli, Efeler ve Kuşadası otogarlarında rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra yapılan temizlik çalışmasıyla otogarlar pırıl pırıl hale geldi.

Çerçioğlu, Aydın’ı tertemiz tutmaya devam edeceklerini söyledi. Çerçioğlu ayrıca, tatil tercihlerini Aydın’dan yana kullanan herkesin tüm ihtiyaçları için Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin “Hızlı Çözüm Merkezi” 444 40 09 numaralı telefonu arayabileceğinin altını çizdi.