Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BABADAĞLI SPORCULAR TARİH YAZDI

Mersin’de düzenlenen Türkiye Bocce

Mersin’de düzenlenen Türkiye Bocce 1. ve 2. Lig Volo Etabı müsabakalarında Babadağ Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Kulübü 1. Lige yükseldi.


Babadağ Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Kulübü, sporcuları tarih yazdı. Mersin’de düzenlenen Türkiye Bocce 1. ve 2. Lig Volo Etabı 24 Şubat’ta Toroslar Bocce Tesisinde 32 Kulüpten 192 sporcunun katılımıyla tamamlandı.


Babadağ Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Kulübü sporcuları, Bülent Sevinç, Simge Yılmaz, Ziya Yılmaz ve Osman Edikli büyük bir başarıya imza atarak 1. Lige yükseldi. Denizli’mizi temsil eden Babadağ Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Kulübü, Başkanı Nazire Yılmaz, büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirtti. Başkan Yılmaz “ 1. Lige yükselen ve emeği geçen sporcularımızı yürekten kutluyorum. Çok büyük bir başarıya imza attılar. Artık Denizli’mizin ve Babaadağ’ın adını en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Bu başarıda bizlere hiçbir zaman desteklerini esirmeyen Babadağ Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Murat Baran’a, Babadağ Belediye Başkanımız Ali Atlı’ya ve sponsorumuz Yelin Tekstil Sahibi Ümit Yelin’e çok teşekkür ediyoruz. İnşallah daha büyük başarılara hep birlikte imza atacağız “ dedi.


BARAN “ SPORCULARIMIZALA GURUR DUYUYORUZ “
Büyük bir başarıya imza atarak 1. Lige yükselen sporcular ile gurur duyduklarını belirten Babadağ Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Kulüp Başkan Yardımcısı Murat Baran “ sporcularımız çok büyük bir başarıya imza atarak kulübümüzü 1. Lige yükseltti. Hepsi ile ayrı ayrı gurur duyuyoruz. İnşallah kulübümüzü 1. Ligde en iyi şekilde temsil edeceğiz. “ dedi.