Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Durbay esnafın nabzını tuttu

ŞEHZADELER’İN İLK KADIN BELEDİYE BAŞKANI OLAN GÜLŞAH DURBAY, ÇARŞI VE UTKU MAHALLELERİNDE ESNAF ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ. ESNAFLA YAKINDAN İLGİLENEN BAŞKAN DURBAY, HAYIRLI İŞLER DİLEYEREK VATANDAŞLARLA DA SOHBET ETTİ.

ŞEHZADELER’İN İLK KADIN BELEDİYE

Şehzadeler’in ilk kadın belediye başkanı olan Gülşah Durbay, Çarşı ve Utku mahallelerinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnafla yakından ilgilenen Başkan Durbay, hayırlı işler dileyerek vatandaşlarla da sohbet etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Çarşı ve Utku mahallelerinde esnafı ziyaret etti. Başkan Durbay, esnafa hayırlı işler dileyerek vatandaşlarla da samimi sohbetler gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Durbay, notlarını alarak bu taleplerin çözüme kavuşması için ilgili birim müdürlerine talimat verdi. Başkan Durbay, esnaf ve vatandaşlarla kurduğu sıcak diyaloglarla, yerel yönetim ve halk arasındaki bağı güçlendirmeyi hedeflediğini vurguladı. Çarşı ve Utku Mahallelerindeki ziyaretleri sırasında esnafın memnuniyeti ve vatandaşların ilgisi dikkat çekerken, Başkan Durbay’ın bu tür ziyaretleri devam edeceği belirtildi. Başkan Gülşah Durbay, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyerek çözüm odaklı çalışmalarıyla Şehzadeler Belediyesi’nin her zaman halkının yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.