Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Çamlık Mahallesi’ndeki Çamlık İlkokulu’nda düzenlenen kermese katıldı.
![](https://egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2018/02/camlikta-kermes-2.jpg)
Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Altındağ, Kemal Orman ve Turgay Kaya ile birlikte Çamlık İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Mehmet Kocadon, okulun bahçesinde Okul Müdürü Sevilay Korkmaztürk, öğretmenler, öğrenciler ve Çamlık Muhtarı Mehmet Karaman tarafından karşılandı. Öğrenciler Başkan Kocadon’a üstünde Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafının yer aldığı bir puzzle hediye etti.
![](https://egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2018/02/camlikta-kermes-1-300x200.jpg)
![](https://egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2018/02/camlikta-kermes-5-300x200.jpg)