Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Kumral, Ankara’da temaslarda bulundu

DENİZLİ’NİN BABADAĞ İLÇE BELEDİYE BAŞKANI MURAT KUMRAL, AK PARTİ GRUP TOPLANTISINA KATILMAK ÜZERE GİTTİĞİ ANKARA’DA ÇEŞİTLİ TEMASLARDA BULUNDU.

DENİZLİ’NİN BABADAĞ İLÇE BELEDİYE

DENİZLİ (İHA) – Denizli’nin Babadağ İlçe Belediye Başkanı Murat Kumral, AK Parti Grup Toplantısına katılmak üzere gittiği Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu.

2024 yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Babadağ Belediye Başkanlığına seçilen AK Partili Murat Kumral, ilçe için hayata geçirmeyi planladığı projeleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Kumral, bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında TBMM’de gerçekleşen AK Parti Grup Toplantısının ardından AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan ve AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekçi’yi makamlarında ziyaret etti.

Ankara ziyareti kapsamında AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile de bir araya gelen Başkan Kumral, çeşitli temaslarda bulunduğu Ankara programı çerçevesinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile görüşerek Babadağ ilçesi adına olan taleplerini iletti.