Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Topuz, “Anneler sonsuz sabır ile en değerli varlıklardır”

MİLAS BELEDİYE BAŞKAN FEVZİ TOPUZ, ANNELER GÜNÜ NEDENİYLE YAYIMLADIĞI MESAJINDA, ANNELERİN SEVGİ, FEDAKÂRLIK VE SONSUZ SABIRLARI İLE YAŞAMIN EN DEĞERLİ VARLIKLARI OLDUĞUNU AÇIKLADI.

MİLAS BELEDİYE BAŞKAN FEVZİ

Milas Belediye Başkan Fevzi Topuz, Anneler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, annelerin sevgi, fedakârlık ve sonsuz sabırları ile yaşamın en değerli varlıkları olduğunu açıkladı.

Topuz mesajında, “Sizler çocuklarınızın ilk öğretmenleri, rehberleri ve en sadık destekçilerisiniz. Her zorluğa göğüs gerip, her sıkıntıda yanımızda olan, sevginizle bizi güçlendiren, yaşamımıza anlam katan değerli annelerimiz, sizlere minnettarız. Sizlere olan şükranımızı ve sevgimizi ifade etmek için bir gün elbette bizlere yetmez çünkü sizlerin sevgisi ve desteği olmadan hayatın tadı asla olmaz. Bu özel günde, tüm annelerimize sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. Sizlerin varlığıyla aydınlanan yuvalarımızın her zaman huzur dolu olması dileğiyle başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin, anne adaylarımızın Anneler Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum” dedi.