Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Tugay’ın seçimden önce söz verdiği iki hat açılıyor

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. CEMİL TUGAY, SEÇİMDEN ÖNCE YURTTAŞLARDAN GELEN YOĞUN TALEP ÜZERİNE 121 VE 508 NUMARALI ESHOT HATLARINI YENİDEN DEVREYE ALMA SÖZÜNÜ TUTTU. MAVİŞEHİR AKTARMA MERKEZİ-KONAK VE MENDERES-KONAK OTOBÜS HATLARI, 18 NİSAN PERŞEMBE GÜNÜNDEN İTİBAREN HİZMETE AÇILACAK.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, seçimden önce yurttaşlardan gelen yoğun talep üzerine 121 ve 508 numaralı ESHOT hatlarını yeniden devreye alma sözünü tuttu. Mavişehir Aktarma Merkezi-Konak ve Menderes-Konak otobüs hatları, 18 Nisan Perşembe gününden itibaren hizmete açılacak.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, seçim vaatlerini yerine getirmeye devam ediyor. Halk Ekmek’te yapılan indirimin ardından; su fiyatlarında indirim, emekli ve anne dayanışma kartları, Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığının yeniden kurulması için harekete geçen Başkan Tugay, seçim sürecinde yurttaşlardan gelen yoğun talep üzerine 121 ve 508 numaralı ESHOT hatlarını da yeniden devreye aldırıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Genel Kurulunda onaylanan karar gereğince; Mavişehir Aktarma Merkezi-Konak (121) ve Menderes-Konak (508) otobüs hatları, 18 Nisan Perşembe gününden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak.

Hatların sefer saat ve güzergâh bilgileri, eshot.gov.tr internet adresinden ve ESHOT mobil uygulamalarından görülebilecek.